Extraliga ženy 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

ZRUŠENO

Tabulka pořadí

Extraliga ženy 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
165103733416
264111612413
374031911812
4631224101410
562041217-56
64004124-230

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga ženy 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
102 Mejzlík Jakub
Šmídová Štěpánka
Oficiální
103 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
Oficiální
104 Holek Tomáš
Mack Jiří
Oficiální
101 Pravda Josef
Soukup Michael
oficiální
108 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
105 Fousková Lenka
Větrovský Petr
Oficiální
109 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
111 Babická Helena
Fousková Lenka
Oficiální
116 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
oficiální
115 Holek Tomáš
Střihavková Lucie
Oficiální
114 Mejzlík Jakub
Pravda Josef
Oficiální
117 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
120 Babická Helena
Piardi Francesco
Oficiální
119 Keprta Tomáš
Šmídová Štěpánka
Oficiální
118 Babická Helena
Kavanová Daniela
Oficiální
124 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
122 Babická Helena
Fousková Lenka
Oficiální
123 Pivko Michal
Soukup Michael
Oficiální
127 Kavanová Daniela
Soukup Michael
Oficiální
126 Mejzlík Jakub
Pivko Michal
Oficiální
125 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
Oficiální
128 Pravda Josef
Toth Alexandr
Oficiální
107 Pravda Josef
Toth Alexandr
Oficiální
121 - -
113 - Odloženo jaro
110 - Odloženo jaro
132 - -
129 - -
131 - -
130 - -
133 - -
135 - -
136 - -
134 - -
106 - Odloženo
137 - -
138 - -
139 - -
140 - -
144 - -
142 - -
143 - -
141 - -
112 - Odloženo jaro
145 - -
146 - -
147 - -
148 - -
151 - -
152 - -
150 - -
149 - -
153 - -
154 - -
155 - -
156 - -
- Babická Helena
Holek Tomáš
-

Tabulka střelců

Extraliga ženy 2019-2020 střelkyně gólů

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Lehovcová (Bížová) AdélaSlaviaÚtok14000
2Hájková NatálieSlaviaÚtok, Záloha8000
3Kučerová MichaelaSlaviaÚtok, Záloha6100
4Dolívková LucieLiticeÚtok, Záloha5000
5Daňková Iva (Hudečková)RakovníkÚtok, Záloha4101
6Tůmová TerezaPragaÚtok, Záloha4000
7Kučerová KvětaHostivařZáloha4200
8Kolářová AnnaPragaObrana, Útok, Záloha4000
9Kopřivová VeronikaRakovníkÚtok4000
10Hrdličková AnnaPragaÚtok4000
11Šmídová MagdalénaSlaviaÚtok3000
12Staňková EvaHostivařZáloha3000
13Jelenová AdélaLiticeÚtok3000
14Vorlová AnnaRakovníkÚtok, Záloha3100
15Nováková VeronikaSlaviaObrana, Záloha3100
16Šašková (Kubů) TerezaPragaÚtok3000
17Pažitková BarboraPraga(C), Útok3010
18Duchková LucieLiticeObrana, Záloha3000
19Kříženecká (Rácová) KarolínaSlavia B2000
20Matoušková Tereza (Kotálová)RakovníkÚtok2000
21Machútová (Švenková) BarboraHradecObrana, Záloha2000
22Balásek (Kyndlová) KláraPragaObrana, Záloha2000
23Jordánová AnnaHostivařObrana2100
24Pazlarová TerezaHostivařÚtok2000
25Vudmasková (Kubů) MonikaPragaObrana, Záloha2000
26Tománková Veronika (Matoušková)RakovníkObrana1000
27Bašová KarolínaRakovníkObrana, Útok, Záloha1000
28Neusser (Reichlová) Jindřiška-Obrana, Záloha1000
29Holubcová TerezaHostivařZáloha1000
30Šanková LucieHostivařZáloha1010
31Minaříková KamilaHradecÚtok, Záloha1000
32Balážová SofieHostivařZáloha1000
33Tláskalová MichaelaHradecZáloha1000
34Krecarová LindaSlavia B1000
35Ohnemichlová TerezaRakovníkObrana, Záloha1000
36Ostatnická EvaHradecÚtok1000
37Přibíková VeronikaČesko dívky U18Útok, Záloha1000
38Kolářová (Holubová) LucieRakovníkObrana1000
39Gloserová (Kolářová) MichaelaPragaObrana, Záloha1000
40Poloprutská KláraSlavia BObrana1000
41Průchová AlžbětaBohemiansZáloha1000
42Jelínková KateřinaSlaviaObrana, Záloha1000
43Houšková TerezaHostivařZáloha1000
44Žaludová BarboraSlaviaObrana1000
45Čermáková BarboraRakovníkObrana1000
46Horčičková KateřinaČesko dívky U16Útok1000
47Pucherová BarboraHradecÚtok, Záloha1100
48Banszelová LucieHradecÚtok1000
49Mikulášková KláraBohemiansObrana1000
50Kudrnová KarolínaLiticeÚtok1000

Základní pravidla soutěže

V základní části se hraje každý s každým dvoukolově.

Hraje se 4×15 minut – 1. a 3. přestávka 2 minuty a 2. přestávka 10 minut.

PLAY-OFF (FINAL4)

1. družstvo x 4. družstvo ze základní části na dvě utkání

2. družstvo x 3. družstvo ze základní části na dvě utkání
Vítězové na dvě utkání o první místo.
Poražení na dvě utkání o třetí místo.
Hůře umístěné družstvo po základní části začíná na domácím hřišti.

POSTUP DO EUROHOCKEY CLUB TROPHY NEBO CHALLENGE

Česká republika má právo obsadit 2 místa v EuroHockey Club Trophy nebo Challenge. Ta budou obsazena takto:

  1. místo – vítěz Final4
  2. místo – buď vítěz základní části (pokud nevyhrál zároveň Final4) a nebo 2. tým ze základní části

 

Týmy