Extraliga ženy 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

HC 1972 Rakovník

Tabulka pořadí

Extraliga ženy 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
112120062125036
212100246153130
3126242020020
4125253627917
5123181436-2210
612138831-236
71210111459-453

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Play off:

Extraliga ženy 2021-2022 - play off

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Semifinále 1 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
Semifinále 2 Pivko Michal
Větrovský Aleš
oficiální
Semifinále 1 Beneš Jakub
Pravda Josef
oficiální
Semifinále 2 Pivko Michal
Větrovský Aleš
oficiální
Finále Rozhodčí oficiální
o 3. místo Krýsl Michal
Řehák Václav
oficiální
Základní část:

Extraliga ženy 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000112 Mack Jiří
Větrovský Aleš
Oficiální
21000114 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
Oficiální
21000116 Kavanová Daniela
Krýsl Michal
oficiální
21000118 Holek Tomáš
Toth Alexandr
oficiální
21000117 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21000122 Krýsl Michal
Větrovský Petr
oficiální
21000120 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000125 Babická Helena
Kavanová Daniela
oficiální
21000124 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000113 Babická Helena
Větrovský Petr
oficiální
21000130 Fousková Lenka
Krýsl Michal
oficiální
21000128 Babická Helena
Kavanová Daniela
oficiální
21000132 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000133 Kordík Jakub
Pravda Josef
oficiální
21000134 Holek Tomáš
Kavanová Daniela
oficiální
21000137 Krýsl Michal
Větrovský Aleš
oficiální
21000138 Smekal Lukáš
Větrovský Petr
oficiální
21000136 Jaroš Filip
Kavanová Daniela
oficiální
21000149 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000129 Dvořák Michal
Kordík Jakub
oficiální
21000126 Kopřiva David
Pravda Josef
oficiální
21000142 Dvořák Michal
Vrkoč Jaroslav
oficiální
21000140 - oficiální
21000146 Krýsl Michal
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000145 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21000144 Holek Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
21000165 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
21000150 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
21000152 Dvořák Michal oficiální
21000154 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000153 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000148 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000121 Babická Helena
Mejzlík Jakub
oficiální
21000156 Krýsl Michal
Toth Alexandr
oficiální
21000157 Fousková Lenka
Větrovský Petr
oficiální
21000158 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000166 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000164 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000162 Fousková Lenka
Pivko Michal
neoficiální
21000161 Koryťák Jakub
Pravda Josef
oficiální
21000160 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
21000141 Babická Helena
Pivko Michal
oficiální

Tabulka střelců

Extraliga ženy 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Hájková NatálieSlaviaÚtok, Záloha1910014
2Přibíková VeronikaRakovníkÚtok, Záloha1110015
3Nováková NatálieČeskoZáloha1122012
4Daňková Iva (Hudečková)RakovníkÚtok, Záloha1010013
5Matoušková Tereza (Kotálová)RakovníkÚtok1000013
6Babická NikolSlavia(C), Útok831013
7Vorlová AnnaČeskoÚtok, Záloha820013
8Duchková LucieLiticeObrana, Záloha810015
9Topinková KateřinaČesko dívky U18Obrana700012
10Vudmasková (Kubů) MonikaPragaObrana, Záloha70005
11Průchová KláraLiticeÚtok, Záloha721014
12Lehovcová (Bížová) AdélaČeskoÚtok60008
13Neusser (Reichlová) JindřiškaSlaviaObrana, Záloha500013
14Kučerová MichaelaSlaviaÚtok, Záloha510014
15Tománková Veronika (Matoušková)RakovníkObrana420012
16Kamila Kopecka fotoKopecká KamilaBohemiansÚtok, Záloha400011
17Šmídová Magdaléna-Útok400013
18Hvězdová Klára (Hanzlová)RakovníkÚtok40002
19Grieblová AnnaHostivařÚtok41009
20Kolářová AnnaPragaObrana, Útok, Záloha411012
21Hrdličková AnnaPragaÚtok400012
22Rejlová Markéta-Záloha300010
23Brtvová LenkaHostivařÚtok31006
24Poloprutská Klára-310011
25Mánková Barbora (Polcarová)RakovníkÚtok, Záloha300012
26Mejzlíková TerezaČeskoObrana, Záloha300013
27Paterson EliškaPragaZáloha300011
28Semrádová ZuzanaČesko dívky U18(C), Útok, Záloha30006
29Tlamsová NelaČesko dívky U16Obrana311014
30Nováková VeronikaČeskoObrana, Záloha330013
31Horčičková KateřinaČesko dívky U16Útok300010
32Svobodová VeronikaBohemiansÚtok300012
33Pažitková BarboraPraga(C), Útok30106
34Kadlecová Eliška-Obrana200014
35Tůmová TerezaPragaÚtok, Záloha200010
36Neplechová DenisaHostivař(C), Obrana, Útok20008
37Staňková EvaHostivařZáloha220012
38Rutová VendulaLiticeZáloha200015
39Bašová KateřinaČeskoObrana, Záloha200013
40Pucherová BarboraHradecÚtok, Záloha211012
41Brejchová DanielaLiticeÚtok200013
42Halamová MonikaČesko dívky U16Obrana10007
43Jindráková Anna-Obrana, Záloha10009
44Ledvinová LucieSlaviaObrana, Záloha10002
45Vyskočová KarolínaHradecÚtok, Záloha10006
46Kantoříková KláraRakovníkÚtok, Záloha100013
47Hraníčková EliškaBohemians(C), Útok, Záloha111012
48Machútová (Švenková) BarboraHradecObrana, Záloha100012
49Matějková AndreaSlaviaObrana100012
50Herzogová (Smitková) ZuzanaHradecÚtok, Záloha100010
51Tušlová AdélaLiticeÚtok120015
52Balásek (Kyndlová) KláraPragaObrana, Záloha11007
53Chaloupková VendulaBohemiansZáloha100010
54Dukátová KamilaSlaviaObrana100012
55Kordulová AlžbětaHostivařÚtok, Záloha110012
56Havlová Eliška (Knorová)RakovníkÚtok, Záloha11104
57Jeriová AlenaČesko dívky U18Obrana10006
58Průchová Alžběta (Milerová)HostivařZáloha10004
59Jelenová Adéla-Útok100015
60Vyletová DenisaLiticeZáloha101014
61Kožíšková AdélaLiticeObrana120012
62Kallauschová (Nyklová) PetraBohemiansÚtok, Záloha10006
63Lhotáková AliceLiticeZáloha100014

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

21.5. 2022 00:00  4. místo – 1. místo Semifinále 1

21.5. 2022 00:00 3. místo – 2. místo Semifinále 2

28.5. 2022 00:00 1. místo – 4. místo Semifinále 1

28.5. 2022 00:00 2. místo – 3. místo Semifinále 2

11.6. 2022 00:00 vítěz Semifinále 1 – vítěz Semifinále 2  Finále

11.6. 2022 00:00 poražený Semifinále 1 – poražený Semifinále 2 o 3. místo

Týmy