Extraliga ženy 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

HC 1972 Rakovník

Tabulka pořadí

Extraliga ženy 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
112120062125036
212100246153130
3126242020020
4125253627917
5123181436-2210
612138831-236
71210111459-453

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Play off:

Extraliga ženy 2021-2022 - play off

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Semifinále 1 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
Semifinále 2 Pivko Michal
Větrovský Aleš
oficiální
Semifinále 1 Beneš Jakub
Pravda Josef
oficiální
Semifinále 2 Pivko Michal
Větrovský Aleš
oficiální
Finále Rozhodčí oficiální
o 3. místo Krýsl Michal
Řehák Václav
oficiální
Základní část:

Extraliga ženy 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000112 Mack Jiří
Větrovský Aleš
Oficiální
21000114 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
Oficiální
21000116 Kavanová Daniela
Krýsl Michal
oficiální
21000118 Holek Tomáš
Toth Alexandr
oficiální
21000117 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21000122 Krýsl Michal
Větrovský Petr
oficiální
21000120 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000125 Babická Helena
Kavanová Daniela
oficiální
21000124 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000113 Babická Helena
Větrovský Petr
oficiální
21000130 Fousková Lenka
Krýsl Michal
oficiální
21000128 Babická Helena
Kavanová Daniela
oficiální
21000132 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000133 Kordík Jakub
Pravda Josef
oficiální
21000134 Holek Tomáš
Kavanová Daniela
oficiální
21000137 Krýsl Michal
Větrovský Aleš
oficiální
21000138 Smekal Lukáš
Větrovský Petr
oficiální
21000136 Jaroš Filip
Kavanová Daniela
oficiální
21000149 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000129 Dvořák Michal
Kordík Jakub
oficiální
21000126 Kopřiva David
Pravda Josef
oficiální
21000142 Dvořák Michal
Vrkoč Jaroslav
oficiální
21000140 - oficiální
21000146 Krýsl Michal
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000145 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21000144 Holek Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
21000165 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
21000150 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
21000152 Dvořák Michal oficiální
21000154 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000153 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000148 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000121 Babická Helena
Mejzlík Jakub
oficiální
21000156 Krýsl Michal
Toth Alexandr
oficiální
21000157 Fousková Lenka
Větrovský Petr
oficiální
21000158 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000166 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000164 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000162 Fousková Lenka
Pivko Michal
neoficiální
21000161 Koryťák Jakub
Pravda Josef
oficiální
21000160 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
21000141 Babická Helena
Pivko Michal
oficiální

Tabulka střelců

Extraliga ženy 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Hájková NatálieÚtok, Záloha1910014
2Přibíková VeronikaÚtok, Záloha1110015
3Nováková Natálie-Záloha1122012
4Daňková Iva (Hudečková)(C), Útok1010013
5Matoušková TerezaÚtok1000013
6Duchková LucieObrana, Záloha810015
7Babická Nikol(C), Útok831013
8Vorlová AnnaÚtok, Záloha820013
9Topinková KateřinaObrana, Útok700012
10Průchová KláraÚtok, Záloha721014
11Vudmasková (Kubů) MonikaObrana, Záloha70005
12Lehovcová (Bížová) AdélaÚtok60008
13Neusser (Reichlová) JindřiškaObrana, Záloha500013
14Kučerová Michaela-Útok, Záloha510014
15Tománková Veronika (Matoušková)Obrana420012
16Šmídová MagdalénaÚtok400013
17Kopecká KamilaÚtok, Záloha400011
18Grieblová AnnaÚtok41009
19Kolářová AnnaObrana, Útok, Záloha411012
20Hvězdová Klára (Hanzlová)Útok40002
21Hrdličková AnnaÚtok400012
22Brtvová Lenka-Útok31006
23Rejlová MarkétaZáloha300010
24Poloprutská Klára310011
25Mánková Barbora (Polcarová)Útok, Záloha300012
26Mejzlíková Tereza-Obrana, Záloha300013
27Semrádová ZuzanaÚtok, Záloha30006
28Paterson EliškaZáloha300011
29Tlamsová NelaObrana311014
30Nováková VeronikaObrana, Záloha330013
31Horčičková KateřinaÚtok300010
32Pažitková BarboraÚtok30106
33Moos Veronika (Svobodová)Útok, Brankář300012
34Staňková Eva(C), Záloha220012
35Kadlecová EliškaObrana200014
36Pucherová BarboraÚtok, Záloha211012
37Tůmová Tereza-Útok, Záloha200010
38Neplechová DenisaÚtok20008
39Rutová VendulaZáloha200015
40Brejchová DanielaÚtok200013
41Bašová Kateřina-Obrana, Záloha200013
42Jindráková AnnaObrana, Záloha10009
43Halamová MonikaObrana10007
44Ledvinová LucieObrana, Záloha10002
45Vyskočová Karolína-Útok, Záloha10006
46Machútová (Švenková) BarboraObrana, Záloha100012
47Hraníčková EliškaÚtok, Záloha111012
48Matějková Andrea-Obrana100012
49Herzogová (Smitková) ZuzanaÚtok, Záloha100010
50Dukátová Kamila-Obrana100012
51Chaloupková VendulaZáloha100010
52Kožíšková AdélaObrana120012
53Balásek (Kyndlová) KláraObrana, Záloha11007
54Kordulová AlžbětaÚtok, Záloha110012
55Havlová Eliška (Knorová)Útok, Záloha11104
56Vyletová DenisaZáloha101014
57Jelenová AdélaÚtok100015
58Jeriová Alena-Obrana10006
59Průchová Alžběta (Milerová)Záloha10004
60Lhotáková AliceZáloha100014
61Kantoříková Klára-Útok, Záloha100013
62Tušlová AdélaÚtok120015
63Kallauschová (Nyklová) PetraÚtok, Záloha10006

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

21.5. 2022 00:00  4. místo – 1. místo Semifinále 1

21.5. 2022 00:00 3. místo – 2. místo Semifinále 2

28.5. 2022 00:00 1. místo – 4. místo Semifinále 1

28.5. 2022 00:00 2. místo – 3. místo Semifinále 2

11.6. 2022 00:00 vítěz Semifinále 1 – vítěz Semifinále 2  Finále

11.6. 2022 00:00 poražený Semifinále 1 – poražený Semifinále 2 o 3. místo

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy