Extraliga ženy hala 2018-2019

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga ženy hala

UmístěníTýmVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
181140182225
272134211323
35142624216
43162735-810
53073047-179
61181830-124

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga ženy hala

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
Finále
Babická Helena
Větrovský Petr
Semifinále
Mack Jiří
Šmídová Štěpánka
Semifinále
Mack Jiří
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Mack Jiří
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Mack Jiří
-
Mack Jiří
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Mejzlík Jakub
-
Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
-
Kavanová Daniela
Mejzlík Jakub
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Kavanová Daniela
Mejzlík Jakub
-
Šmídová Štěpánka
Venclová Martina
-
Babická Helena
Mejzlík Jakub
-
Babická Helena
Venclová Martina
-
Mejzlík Jakub
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Mejzlík Jakub
Venclová Martina
-
Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Kavanová Daniela
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Kavanová Daniela
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena -
Babická Helena -
Babická Helena
Venclová Martina
-
Holek Tomáš -
Babická Helena
Holek Tomáš
-
Holek Tomáš -

Tabulka střelců

Tabulka střelců – Extraliga ženy hala

PořadíHráčTýmPoziceGólyZápasy
1Vorlová AnnaÚtok, Záloha1510
2Brtvová LenkaÚtok1210
3Babická Nikol(C), Útok109
4Fousková (Veselá) Lenka98
5Kolářová AnnaObrana, Útok, Záloha810
6Hájková NatálieÚtok, Záloha89
7Borská (Mikešová) KarolinaObrana, Útok, Záloha810
8Mánková Barbora (Polcarová)Útok, Záloha78
9Lehovcová (Bížová) AdélaÚtok74
10Staňková Eva(C), Záloha510
11Mejzlíková Tereza – duplicita410
12Hraníčková EliškaÚtok, Záloha410
13Kalluschová Petra310
14Ledvinová LucieObrana, Záloha35
15Capouchová RenataObrana, Záloha310
16Krýslová (Krausová) VeronikaZáloha38
17Herzogová (Smitková) ZuzanaÚtok, Záloha38
18Tůmová TerezaÚtok, Záloha38
19Vostárková MichaelaZáloha310
20Stehlíková MichaelaÚtok, Záloha310
21Hrdličková AnnaÚtok38
22Kindlová (Raková) MagdalénaObrana210
23Daňková Iva (Hudečková)(C), Útok27
24Neusser (Reichlová) JindřiškaObrana, Záloha24
25Halamová ZuzanaZáloha210
26Kopřivová VeronikaÚtok25
27Jelínková (Venclová) MartinaÚtok, Záloha25
28Holubcová TerezaZáloha26
29Kaplanová (Sehrová) KristýnaÚtok, Záloha28
30Kopecká KamilaÚtok, Záloha14
31Tláskalová MichaelaZáloha18
32Kasnerová DominikaZáloha12
33Neplechová DenisaÚtok110
34Nováková NatálieZáloha18
35Kasnerová VeronikaObrana18
36Kleinová (Reinosová) Adéla12
37Hoštičková KateřinaZáloha19
38Kučerová VeronikaObrana110
39Bašová KateřinaObrana, Záloha18
40Gloserová (Kolářová) MichaelaObrana, Záloha19
41Pažitková BarboraÚtok18
42Dolejšová ZuzanaObrana, Záloha18
43Kopecká MartinaBrankář18

Základní pravidla soutěže

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy