Extraliga ženy hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Finálové zápasy

Extraliga ženy hala – Final4

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
131 Kavanová Daniela
Mejzlík Jakub
Semifinále
132 Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
Semifinále
133 Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
Finále

Tabulka pořadí

Extraliga ženy hala 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11091080136728
21051447242316
3103522324-114
4103253246-1411
5101542259-378
6101273068-385

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga ženy hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
101 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
Oficiální
102 Kavanová Daniela
Soukup Michael
Oficiální
103 Kavanová Daniela
Soukup Michael
Oficiální
104 Šmídová Štěpánka
Soukup Michael
Oficiální
105 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
106 Fousková Lenka
Soukup Michael
Oficiální
107 Hupcej Jaroslav
Šmídová Štěpánka
Oficiální
108 Hupcej Jaroslav
Kavanová Daniela
Oficiální
109 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
110 Hupcej Jaroslav
Kavanová Daniela
Oficiální
111 Hupcej Jaroslav
Šmídová Štěpánka
Oficiální
112 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
113 Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
Oficiální
114 Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
Oficiální
115 Fousková Lenka
Kavanová Daniela
Oficiální
116 Holek Tomáš
Kavanová Daniela
Oficiální
117 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
Oficiální
118 Fousková Lenka
Kavanová Daniela
Oficiální
119 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
120 Kavanová Daniela
Toth Alexandr
Oficiální
121 Šmídová Štěpánka
Toth Alexandr
Oficiální
122 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
123 Kavanová Daniela
Toth Alexandr
Oficiální
124 Šmídová Štěpánka
Toth Alexandr
Oficiální
125 Kavanová Daniela
Toth Alexandr
Oficiální
126 Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
Oficiální
127 Kavanová Daniela
Toth Alexandr
Oficiální
128 Kavanová Daniela
Šmídová Štěpánka
Oficiální
129 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
130 Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
Oficiální
131 Kavanová Daniela
Mejzlík Jakub
Semifinále
132 Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
Semifinále
133 Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
Finále

Tabulka střelců

Extraliga ženy hala 2019-2020

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Lehovcová (Bížová) AdélaÚtok3410012
2Hvězdová Klára (Hanzlová)Útok2220012
3Hájková NatálieÚtok, Záloha1800010
4Kučerová MichaelaÚtok, Záloha1310012
5Šmídová MagdalénaÚtok1200012
6Duchková LucieObrana, Záloha1100010
7Pažitková BarboraÚtok1000010
8Borská (Mikešová) KarolinaObrana, Útok, Záloha1000010
9Brtvová Lenka-Útok80007
10Fousková (Veselá) Lenka81008
11Hlavatá (Košťálová) Monika(C), Záloha701011
12Staňková Eva(C), Záloha610011
13Přibíková VeronikaÚtok, Záloha600012
14Kopřivová VeronikaÚtok60004
15Matoušková TerezaÚtok500012
16Capouchová RenataObrana, Záloha510012
17Tůmová TerezaÚtok, Záloha50006
18Semrádová ZuzanaÚtok, Záloha52008
19Machútová (Švenková) BarboraObrana, Záloha40007
20Tláskalová MichaelaZáloha400011
21Vorlová AnnaÚtok, Záloha400012
22Bašová KateřinaObrana, Záloha30008
23Hanzlová KarolínaÚtok300012
24Vostárková MichaelaZáloha32004
25Kučerová Veronika-Obrana310012
26Holubcová TerezaZáloha31009
27Daňková Iva (Hudečková)(C), Útok200011
28Dolívková LucieÚtok, Záloha21008
29Balásek (Kyndlová) KláraObrana, Záloha21008
30Dukátová Kamila-Obrana200010
31Průchová KláraÚtok, Záloha20006
32Kučerová KvětaZáloha21006
33Halamová ZuzanaZáloha200011
34Vyletová DenisaZáloha20008
35Okrouhlická TerezaÚtok, Záloha200011
36Nováková VeronikaObrana, Záloha200010
37Tušlová AdélaÚtok20008
38Vošahlíková Ivana-Obrana210010
39Kallauschová (Nyklová) PetraÚtok, Záloha200010
40Kaplanová (Sehrová) KristýnaÚtok, Záloha20008
41Tománková Veronika (Matoušková)Obrana110012
42Neusser (Reichlová) JindřiškaObrana, Záloha10006
43Grieblová Anna-Útok10004
44Mejzlíková Tereza-Obrana, Záloha100010
45Neplechová DenisaÚtok110011
46Nováková NatálieZáloha10006
47Pazlarová TerezaÚtok10008
48Bašová Karolína-Záloha10002
49Gloserová (Kolářová) MichaelaObrana, Záloha100010
50Šmídová MichaelaÚtok10008

Základní pravidla soutěže

Systém hry

každý s každým dvoukolově v základní části

play off:
1.družsvo x 4.družstvo po základní část na jedno vítězné utkání
2.družstvo x 3.družstvo po základní části na jedno vítězné utkání
Utkání o 3.místo se nehraje. Na třetím místě se umístí lépe umístěné družstvo po základní části.

Technické zajištění

08.12.2019 Hradec Hala Hradec Králové
14.12.2019 Hostivař Hala Kostelec nad Černými lesy
11.01.2020 Bohemians Hala Slavia
29.01.2020 Litice Hala Slavia
01.02.2020 Rakovník Hala Slavia

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy