Extraliga ženy hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga ženy hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
154014293312
2540132211112
3540121111012
452032731-46
551042139-183
650051244-320

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga ženy hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000973 Babická Helena
Pivko Michal OLD NEPOUZIVAT
oficiální
21000972 Pivko Michal OLD NEPOUZIVAT
Větrovský Petr
oficiální
21000971 Babická Helena
Větrovský Petr
oficiální
21000974 Babická Helena
Mejzlík Jakub
oficiální
21000975 Babická Helena
Jaroš Filip
oficiální
21000976 Jaroš Filip
Mejzlík Jakub
oficiální
21000979 Holek Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
21000978 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
21000977 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000983 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000984 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000980 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
21000982 Babická Helena
Toth Alexandr
oficiální
21000981 Krýsl Michal
Toth Alexandr
oficiální
21000985 Babická Helena
Mejzlík Jakub
Kontumace
- Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
- Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální
- Babická Helena
Mack Jiří
oficiální

Tabulka střelců

Extraliga ženy hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Lehovcová (Bížová) AdélaÚtok12010
2Hájková NatálieÚtok, Záloha11000
3Duchková LucieObrana, Záloha10000
4Přibíková VeronikaÚtok, Záloha10100
5Brtvová LenkaÚtok9010
6Šmídová MagdalénaÚtok8000
7Tláskalová MichaelaZáloha8000
8Topinková KateřinaObrana7100
9Hvězdová Klára (Hanzlová)Útok7100
10Babická Nikol(C), Útok7100
11Matoušková Tereza (Kotálová)Útok5110
12Kopecká KamilaÚtok, Záloha5000
13Fousková EliškaÚtok5000
14Hraníčková Eliška(C), Útok, Záloha4100
15Kolářová AnnaObrana, Útok, Záloha4000
16Hoštičková KateřinaZáloha4010
17Vorlová AnnaÚtok, Záloha4200
18Bašová KateřinaObrana, Záloha4100
19Pažitková Barbora(C), Útok4000
20Hrdličková AnnaÚtok4000
21Daňková Iva (Hudečková)Útok, Záloha3010
22Capouchová RenataObrana, Záloha3000
23Kadlecová EliškaObrana3000
24Staňková EvaZáloha3100
25Al – Amelová ApolenaObrana, Záloha3000
26Hanzlová KarolínaÚtok2100
27Balážová SofieZáloha2000
28Neplechová DenisaÚtok2110
29Kučerová VeronikaObrana2100
30Borská (Mikešová) KarolinaObrana, Útok, Záloha2000
31Kindlová (Raková) MagdalénaObrana1100
32Neusser (Reichlová) Jindřiška-Obrana, Záloha1000
33Machútová (Švenková) BarboraObrana, Záloha1121
34Kučerová MichaelaÚtok, Záloha1000
35Krýslová (Krausová) VeronikaZáloha1100
36Tůmová TerezaÚtok, Záloha1000
37Minaříková KamilaÚtok, Záloha1100
38Mejzlíková TerezaObrana, Záloha1000
39Merxbauerová EllenObrana, Záloha1000
40Nováková NatálieZáloha1100
41Zuure RianneObrana1000
42Kallauschová (Nyklová) PetraÚtok, Záloha1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

Termíny Play-off

Semifinále – pátek 28.1. Slavia 18:30 a 20:00
Finále – sobota 29.1. Slavia 16:00

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy