Extraliga ženy hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga ženy hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
154014293312
2540132211112
3540121111012
452032731-46
551042139-183
650051244-320

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga ženy hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000973 Babická Helena
Pivko Michal
oficiální
21000972 Pivko Michal
Větrovský Petr
oficiální
21000971 Babická Helena
Větrovský Petr
oficiální
21000974 Babická Helena
Mejzlík Jakub
oficiální
21000975 Babická Helena
Jaroš Filip
oficiální
21000976 Jaroš Filip
Mejzlík Jakub
oficiální
21000979 Holek Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
21000978 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
21000977 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21000983 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000984 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000980 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
21000982 Babická Helena
Toth Alexandr
oficiální
21000981 Krýsl Michal
Toth Alexandr
oficiální
21000985 Babická Helena
Mejzlík Jakub
Kontumace
- Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
- Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální
- Babická Helena
Mack Jiří
oficiální

Tabulka střelců

Extraliga ženy hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Lehovcová (Bížová) AdélaSlaviaÚtok12010
2Hájková NatálieSlaviaÚtok, Záloha11000
3Přibíková VeronikaRakovníkÚtok, Záloha10100
4Duchková LucieLiticeObrana, Záloha10000
5Brtvová LenkaHostivařÚtok9010
6Šmídová MagdalénaSlaviaÚtok8000
7Tláskalová MichaelaHradecZáloha8000
8Topinková KateřinaPragaObrana7100
9Hvězdová Klára (Hanzlová)RakovníkÚtok7100
10Babická NikolSlavia(C), Útok7100
11Matoušková Tereza (Kotálová)RakovníkÚtok5110
12Kopecká KamilaBohemiansÚtok, Záloha5000
13Fousková EliškaHostivařÚtok5000
14Hraníčková EliškaBohemians(C), Útok, Záloha4100
15Kolářová AnnaPragaObrana, Útok, Záloha4000
16Hoštičková KateřinaPragaZáloha4010
17Vorlová AnnaRakovníkÚtok, Záloha4200
18Bašová KateřinaRakovníkObrana, Záloha4100
19Pažitková BarboraPraga(C), Útok4000
20Hrdličková AnnaPragaÚtok4000
21Daňková Iva (Hudečková)RakovníkÚtok, Záloha3010
22Capouchová RenataKlub 100+Obrana, Záloha3000
23Kadlecová Eliška-Obrana3000
24Staňková EvaHostivařZáloha3100
25Al – Amelová ApolenaČesko dívky U18Obrana, Záloha3000
26Hanzlová KarolínaRakovníkÚtok2100
27Balážová SofieHostivařZáloha2000
28Neplechová DenisaHostivař(C), Obrana, Útok2110
29Kučerová VeronikaSlaviaObrana2100
30Borská (Mikešová) KarolinaBohemiansObrana, Útok, Záloha2000
31Kindlová (Raková) MagdalénaHradecObrana1100
32Neusser (Reichlová) Jindřiška-Obrana, Záloha1000
33Machútová (Švenková) BarboraHradecObrana, Záloha1121
34Kučerová MichaelaSlaviaÚtok, Záloha1000
35Krýslová (Krausová) VeronikaHradecZáloha1100
36Minaříková KamilaHradecÚtok, Záloha1100
37Tůmová TerezaPragaÚtok, Záloha1000
38Mejzlíková TerezaČeskoObrana, Záloha1000
39Merxbauerová EllenSlaviaObrana, Záloha1000
40Nováková NatálieČeskoZáloha1100
41Zuure RiannePragaObrana1000
42Kallauschová (Nyklová) PetraBohemiansÚtok, Záloha1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

Termíny Play-off

Semifinále – pátek 28.1. Slavia 18:30 a 20:00
Finále – sobota 29.1. Slavia 16:00
Týmy