Extraliga ženy hala 2022-2023

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga ženy hala 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
112110165273833
2127144839922
3114253128314
4114254354-1114
5104152923613
61000102267-450

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Základní část:

Extraliga ženy hala 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22002588 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002589 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
22002598 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002592 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
22002586 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002585 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
22002596 Holek Tomáš
Větrovský Aleš
oficiální
22002599 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002612 Holek Tomáš
Větrovský Aleš
oficiální
22002595 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002591 Holek Tomáš
Větrovský Aleš
oficiální
22002593 Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002609 Šmídová Štěpánka
Větrovský Petr
oficiální
22002590 Pivko Michal
Větrovský Petr
oficiální
22002604 Babická Helena
Větrovský Petr
oficiální
22002613 Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002600 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002587 Babická Helena
Pivko Michal
oficiální
22002603 Mack Jiří
Vudmaska Ondřej
oficiální
22002601 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002602 Mack Jiří
Vudmaska Ondřej
oficiální
22002614 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002606 Mack Jiří
Vudmaska Ondřej
oficiální
22002607 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002597 Babická Helena
Větrovský Petr
oficiální
22002605 Větrovský Petr
Vudmaska Ondřej
oficiální
22002594 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002610 Mack Jiří
Vudmaska Ondřej
oficiální
22002611 Mack Jiří
Vudmaska Ondřej
oficiální
22002608 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
Semifinále 1 Fousková Lenka
Holek Tomáš
oficiální
Semifinále 2 Šmídová Štěpánka
Vudmaska Ondřej
oficiální
Finále Šmídová Štěpánka
Větrovský Aleš
oficiální

Tabulka střelců

Extraliga ženy hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Vorlová AnnaÚtok, Záloha19100
2Lehovcová (Bížová) AdélaÚtok18000
3Topinková KateřinaObrana, Útok11210
4Nováková Natálie-Záloha10200
5Fousková EliškaÚtok10210
6Přibíková Veronika-Útok, Záloha9000
7Kožíšková AdélaObrana9000
8Babická Nikol(C), Útok9300
9Hájková NatálieÚtok, Záloha9100
10Laciná KateřinaZáloha8000
11Duchková Lucie-Obrana, Záloha8100
12Brtvová Lenka-Útok8200
13Kolářová AnnaObrana, Útok, Záloha8300
14Matoušková Tereza-Útok7200
15Fousková (Veselá) Lenka7100
16Semrádová ZuzanaÚtok, Záloha7100
17Pažitková BarboraÚtok7100
18Daňková Iva (Hudečková)-(C), Útok5000
19Šmídová MagdalénaÚtok5100
20Hanzlová Karolína-Útok4100
21Keberdlová NikolaÚtok4210
22Nová LindaÚtok4100
23Balážová SofieZáloha3100
24Capouchová RenataObrana, Záloha3100
25Staňková Eva(C), Záloha3000
26Kadlecová EliškaObrana3000
27Dolívková LucieÚtok, Záloha3000
28Borská (Mikešová) KarolinaObrana, Útok, Záloha3110
29Trčková Pavlína2210
30Jindráková AnnaObrana, Záloha2000
31Hraníčková EliškaÚtok, Záloha2000
32Kopecká KamilaÚtok, Záloha2100
33Průchová KláraÚtok, Záloha2010
34Merxbauerová EllenObrana, Záloha2300
35Neplechová DenisaÚtok2000
36Hlavatá (Košťálová) Monika(C), Záloha2200
37Nováková VeronikaObrana, Záloha2000
38Kindlová (Raková) MagdalénaObrana1200
39Tománková Veronika (Matoušková)-Obrana1100
40Cislerová MagdalenaZáloha1110
41Machútová (Švenková) BarboraObrana, Záloha1000
42Grieblová Anna-Útok1100
43Neplechová JanaObrana1100
44Minaříková KamilaÚtok, Záloha1000
45Bystřická KarolínaObrana1000
46Vyletová DenisaZáloha1200
47Seemannová (Ohnemichlová) Tereza-Obrana, Záloha1420
48Jelenová AdélaÚtok1210
49Hoštičková KateřinaZáloha1000
50Čermáková BarboraObrana1010
51Horčičková KateřinaÚtok1200
52Tušlová AdélaÚtok1000
53Bašová Kateřina-Obrana, Záloha1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2022-2023

Pořadatelé a časy v hale podle data

Pořadatelé a časy v hale podle soutěží

semifinále 2×3 29. 01. 2023 10:00 Hala Slavia
semifinále 1×4 29. 01. 2023 13:00 Hala Slavia
finále               29. 01. 2023 16:00 Hala Slavia

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy