Mladší žáci 2018-2019

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

TJ Mnichovice

Tabulka pořadí

Skupina D (o vítězství):

Mladší žáci (sk. D) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
114111273353834
214101354351931
314100478374130
41482449341526
51481571442725
61431104367-2410
71430112571-469
81400141686-700
Skupina E (o pořadí):

Mladší žáci (sk. E) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11212006886036
21290355243127
31060429131618
4113172228-610
5112271141-308
6102171254-427
7101272049-295
Skupina A:

Mladší žáci (sk. A) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
187015264621
2860242103218
384042324-112
483052128-79
58008373-700
Skupina B:

Mladší žáci (sk. B) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
188005515424
2860230191118
383142433-910
481161036-264
58107535-303
Skupina C:

Mladší žáci (sk. C) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1870151183321
2851241152616
3850338201815
482152024-47
58008275-730

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Mladší žáci 2018-2019

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí
655 -
656 -
653 -
654 -
941 -
651 -
652 -
939 Rozhodčí
649 -
650 -
936 Rozhodčí
938 -
942 Rozhodčí
641 -
642 -
935 Rozhodčí
643 -
644 -
933 -
934 Rozhodčí
645 -
646 -
931 -
932 -
647 -
648 -
930 -
639 Rozhodčí
640 Rozhodčí
928 Rozhodčí
637 Rozhodčí
638 -
926 -
927 Korbel Václav
- Korbel Václav
635 Rozhodčí
636 Rozhodčí
924 Rozhodčí
925 Rozhodčí
- Rozhodčí
633 Rozhodčí
634 Rozhodčí
922 Rozhodčí
923 -
631 Rozhodčí
632 Rozhodčí
921 Rozhodčí
629 -
630 -
919 Rozhodčí
920 Rozhodčí
627 Rozhodčí
628 -
917 Rozhodčí
918 -
625 Rozhodčí
626 -
915 -
916 Rozhodčí
623 Rozhodčí
624 -
- -
621 Rozhodčí
622 Škarda Radek
619 Rozhodčí
620 Škarda Radek
914 -
617 Rozhodčí
618 Rozhodčí
912 -
913 -
910 -
911 -
908 -
909 -
- -
609 Rozhodčí
610 Rozhodčí
611 Rozhodčí
612 Rozhodčí
613 Rozhodčí
614 Rozhodčí
615 Rozhodčí
616 Rozhodčí
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
420 Rozhodčí
440 Rozhodčí
460 -
418 -
419 Rozhodčí
438 Rozhodčí
439 Rozhodčí
458 -
459 -
416 Rozhodčí
417 Rozhodčí
436 Rozhodčí
437 Rozhodčí
456 -
457 -
455 -
454 -
453 -
452 -
415 Rozhodčí
435 -
413 Rozhodčí
414 Rozhodčí
433 Rozhodčí
434 Rozhodčí
411 Rozhodčí
412 Soukup Michael
431 Rozhodčí
432 Rozhodčí
451 -
430 Rozhodčí
429 Rozhodčí
428 Rozhodčí
427 Rozhodčí
410 Rozhodčí
450 -
408 Rozhodčí
409 Rozhodčí
448 -
449 -
406 Rozhodčí
407 Rozhodčí
426 Rozhodčí
446 -
447 -
405 Rozhodčí
403 Rozhodčí
404 Rozhodčí
425 Rozhodčí
445 -
401 Rozhodčí
402 Rozhodčí
423 Rozhodčí
424 Rozhodčí
443 -
444 -
421 Rozhodčí
422 -
441 -
442 -

Tabulka střelců

Mladší žáci 2018-2019

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Pavlík MatějKbelyÚtok, Záloha1600010
2Vogl ZdeněkJičín1100014
3Větrovec VojtěchKbelyObrana, Záloha1000011
4Růžek JanKbelyÚtok1000013
5Soukup Dušan-(C)900012
6Kazílek AlešKbelyZáloha800012
7Plachý Lukáš-Útok, Záloha70009
8Fořt JaroslavJičínObrana700014
9Kutílek JiříRakovníkÚtok60006
10Varšavský JosefRakovníkObrana, Útok50004
11Born LukášRakovníkObrana30006
12Stoklas Petr-Obrana, Útok30009
13Chadima PetrPraga200011
14Babják VojtěchLitice20006
15Tybitancl Tomáš-20006
16Veverka Filip-200012
17Husáková AmálieRakovník10002
18Holec Matěj-10003
19Šimák JanBolevec100017
20Jílek RichardRakovníkÚtok10006
21Viznar SamuelOlomoucÚtok100011
22Paroubková AnetaLiticeÚtok10003
23Šubrt Šimon-10009
24Mejsnar TomášKbelyObrana100013
25Procházka MatějKbelyObrana100011
26Janovský LukášHostivařObrana10002

Základní pravidla soutěže

V základní části hrají 3 skupiny po 5 družstvech, ve skupině každý s každým 2x hrací doba 2×15 min.

Nadstavbová část:

  • Skupina D – 8 účastníků každý s každým 2x (o pořadí)
  • Skupina E – 7 účastníků každý s každým 2x (o vítěztsví)

Do skupiny E postupují 1. a 2.družstvo ze základních skupin + nejlepší 2 družstva ze 3. míst.

 

Týmy