Mladší žáci 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Tabulka pořadí

Skupina D (o vítězství):

Mladší žáci D - 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
144002942512
243012510159
34301191549
44103914-53
54013724-171
64013729-221
Skupina E (o pořadí):

Mladší žáci E - 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
144003032712
24301286229
34301177109
44202916-76
54004326-230
64004433-290
Skupina A:

Mladší žáci A 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1660063184518
263034332119
36303464069
460061274-620
Skupina B:

Mladší žáci B – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1650151104115
2650147173015
362043922176
46006189-880
Skupina C:

Mladší žáci C – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
165104033716
2640231161512
362131423-97
46006548-430

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina D (o vitězství):

Mladší žáci D - 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000866 Škarda Alex oficiální
21000868 Škarda Alex oficiální
21000867 Škarda Alex oficiální
21000869 Škarda Alex oficiální
21000871 Škarda Alex oficiální
21000870 Škarda Alex oficiální
21000877 Lahoda Lukáš oficiální
21000876 Lahoda Lukáš oficiální
21000872 Lahoda Lukáš oficiální
21000874 Lahoda Lukáš oficiální
21000873 Lahoda Lukáš oficiální
21000875 Lahoda Lukáš oficiální
21000881 - -
21000882 - -
21000883 - -
21000880 - -
21000878 - -
21000879 - -
21000889 - -
21000887 - -
21000888 - -
21000884 - -
21000885 - -
21000886 - -
21000890 - -
21000894 - -
21000892 - -
21000891 - -
21000895 - -
21000893 - -
21000898 - -
21000901 - -
21000899 - -
21000897 - -
21000900 - -
21000896 - -
21000909 - -
21000910 - -
21000906 - -
21000908 - -
21000904 - -
21000902 - -
21000905 - -
21000907 - -
21000903 - -
Skupina E (o pořadí):

Mladší žáci E – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000912 Doležalová Veronika neoficiální
21000911 Doležalová Veronika oficiální
21000913 Doležalová Veronika oficiální
21000916 Kordík Jakub oficiální
21000915 Doležalová Veronika neoficiální
21000914 Kordík Jakub oficiální
21000917 - -
21000919 - -
21000918 - -
21000920 - -
21000922 - -
21000921 - -
21000927 - -
21000923 - -
21000926 - -
21000928 - -
21000925 - -
21000924 - -
21000929 - -
21000931 - -
21000930 - -
21000932 - -
21000933 - -
21000934 - -
21000936 - -
21000935 - -
21000938 - -
21000939 - -
21000937 - -
21000940 - -
21000942 - -
21000943 - -
21000941 - -
21000945 - -
21000944 - -
21000946 - -
21000949 - -
21000952 - -
21000950 - -
21000948 - -
21000951 - -
21000947 - -
21000954 - -
21000953 - -
21000955 - -
Skupina A: Skupina B: Skupina C:

Tabulka střelců

Mladší žáci 2021-2022

PořadíHráčTýmGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Vojtek_AlesVojtek Aleš jr.President230008
2Hrazdíra RichardKbely2300010
3Očenášek PetrBohemians210008
4Vohlídka MatoušPresident1900010
5Brandejs JanSlavia1700010
6Veverka FilipMnichovice1600010
7Matějka JakubKbely160009
8Bortl DavidBohemians150008
9Soukup DušanMnichovice1510010
10Pekárek JiříSlavia1500010
11Šmejkal JakubHradec1400010
12Ších AntonínMnichovice1300010
13Holík MatějHradec130008
14Bažant JakubHradec1300010
15Holubec MatyášHostivař1300010
16Cohen DavidPraga110006
17Borský VojtěchBohemians100008
18Šubrt AdamMnichovice1000010
19Suchomel JakubHostivař1010010
20Kaska ŠtěpánHradec100009
21Martin PodlešákHradec900010
22Boháč RadimKbely90008
23Lauer DominikKbely900010
24Očenášek MartinBohemians800010
25Soukup JanLitice800010
26Weintritt TomášKbely80007
27Šafář MatějBohemians80008
28Albók FilipBohemians800010
29Strejc DavidLitice70008
30Pražák ŠimonHradec70009
31Faltus ŠimonHostivař70007
32Šesták DominikLitice600010
33Kašpar Timur-600010
34Bára MatoušMnichovice60006
35Pišček SebastiánKbely60007
36Divišová AdélaHostivař60006
37Vítek JanHostivař600010
38Brada Martin ml.-500010
39Samec JanBolevec500010
40Skála Lukáš-500010
41Víšek DanielHostivař50008
42Stejskal OndřejMnichovice40006
43Míka David-40002
44Polanský BedřichLitice40007
45Laštovička MarekMnichovice40008
46Beránek TomášBohemians40004
47Prachař Václav-40006
48Kaska ŠimonHradec400010
49Kropáček Šimon-30008
50Špalek AntonínLitice300010
51Frank Tobias-30006
52Brandtl Antonín-30008
53Brunner LukášKbely30008
54Kindl TomášSlavia30008
55Pecka JakubMnichovice30008
56Matušů VojtěchKbely30006
57Karásek OndřejMnichovice300010
58Vavřichová Amélie-30002
59Večeřa ŠtěpánKbely30009
60Horáček LukášPresident30009
61Kocvelda AdamKbely20002
62Kokoška JáchymLitice200010
63Doležal MichalLitice200010
64Rezek JanHradec20006
65Dušek ViktorSlavia20008
66Kuhn SebastianHradec20008
67Souček JakubBohemians200010
68Ševčík JakubPresident20009
69Posejpal MartinHradec20008
70Michálek JanHostivař200010
71Troníček OndřejPresident200010
72Procházka MilanPresident200010
73Vlášek ViktorPresident200010
74Jirgl Oliver-10002
75Strejc Ondřej-10002
76Vocciante Edoardo-10006
77Laštovička Jakub-10006
78Vilímek AntonínMnichovice10008
79Kroupa Ondřej-10008
80Meller FilipMnichovice100010
81Polák Tomáš-10008
82Peij ViktorSlavia10002
83Kovařík Jan-100010
84Formandl JaroslavSlavia110010
85Krnáč MichalPresident10004
86Strnad MatějPresident100010

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

 

Týmy