Mladší žáci 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

HC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ

Tabulka pořadí

Skupina D (o vítězství):

Mladší žáci D - 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1151311115219440
215121285345137
31510057062830
41550103456-2215
51531113485-5110
615011424104-801
Skupina E (o pořadí):

Mladší žáci E - 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
115122184305438
2151122102287435
3151014110347631
4154294689-4314
515221118109-918
61511131892-744
Skupina A:

Mladší žáci A 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1660063184518
263034332119
36303464069
460061274-620
Skupina B:

Mladší žáci B – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1650151104115
2650147173015
362043922176
46006189-880
Skupina C:

Mladší žáci C – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
165104033716
2640231161512
362131423-97
46006548-430

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina D (o vitězství):

Mladší žáci D - 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000866 Škarda Alex oficiální
21000868 Škarda Alex oficiální
21000867 Škarda Alex oficiální
21000869 Škarda Alex oficiální
21000871 Škarda Alex oficiální
21000870 Škarda Alex oficiální
21000877 Lahoda Lukáš oficiální
21000876 Lahoda Lukáš oficiální
21000872 Lahoda Lukáš oficiální
21000874 Lahoda Lukáš oficiální
21000873 Lahoda Lukáš oficiální
21000875 Lahoda Lukáš oficiální
21000881 Bažant Dominik
Vacek Roman
oficiální
21000882 Chládek Tobiáš
Vejvoda Vojtěch
oficiální
21000883 Bažant Dominik
Chládek Tobiáš
oficiální
21000880 Vacek Roman
Vejvoda Vojtěch
oficiální
21000878 Bažant Dominik
Vacek Roman
oficiální
21000879 Chládek Tobiáš
Vejvoda Vojtěch
oficiální
21000889 Doležalová Veronika oficiální
21000887 Doležalová Veronika oficiální
21000888 Doležalová Veronika oficiální
21000884 Doležalová Veronika oficiální
21000885 Doležalová Veronika oficiální
21000886 Doležalová Veronika oficiální
21000890 - oficiální
21000894 - oficiální
21000892 - oficiální
21000891 - oficiální
21000895 - oficiální
21000893 - oficiální
21000898 - oficiální
21000901 - oficiální
21000899 - oficiální
21000897 - oficiální
21000900 - oficiální
21000896 - oficiální
21000909 Bažant Dominik
Rozhodčí
oficiální
21000910 Chládek Tobiáš
Vejvoda Vojtěch
oficiální
21000906 Rozhodčí
Vodička Marek
oficiální
21000908 Chládek Tobiáš
Vejvoda Vojtěch
oficiální
21000904 Vodička Marek oficiální
21000902 Bažant Dominik
Rozhodčí
oficiální
21000905 Bažant Dominik
Vejvoda Vojtěch
oficiální
21000907 Chládek Tobiáš
Rozhodčí
oficiální
21000903 Vodička Marek oficiální
Skupina E (o pořadí):

Mladší žáci E – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000912 Doležalová Veronika oficiální
21000911 Doležalová Veronika oficiální
21000913 Doležalová Veronika oficiální
21000916 Kordík Jakub oficiální
21000915 Doležalová Veronika oficiální
21000914 Kordík Jakub oficiální
21000917 - oficiální
21000919 - oficiální
21000918 - oficiální
21000920 - oficiální
21000922 - oficiální
21000921 - oficiální
21000927 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000923 Hráská Pavlína
Toth Alexandr
oficiální
21000926 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000928 Hráská Pavlína
Toth Alexandr
oficiální
21000925 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000924 Hráská Pavlína
Toth Alexandr
oficiální
21000929 Troníček Petr oficiální
21000931 Troníček Petr oficiální
21000930 Troníček Petr oficiální
21000932 Troníček Petr oficiální
21000933 Troníček Petr oficiální
21000934 Troníček Petr oficiální
21000936 - oficiální
21000935 - oficiální
21000938 - neoficiální
21000939 - oficiální
21000937 - oficiální
21000940 - oficiální
21000942 Hráská Pavlína
Novotný Miroslav
oficiální
21000943 Soukup Václav
Toth Alexandr
oficiální
21000941 Hráská Pavlína
Novotný Miroslav
oficiální
21000945 Soukup Václav
Toth Alexandr
oficiální
21000944 Hráská Pavlína
Novotný Miroslav
oficiální
21000946 Soukup Václav
Toth Alexandr
oficiální
21000949 - oficiální
21000952 - oficiální
21000950 - oficiální
21000948 - oficiální
21000951 - oficiální
21000947 - oficiální
21000954 - oficiální
21000953 - oficiální
21000955 - oficiální
Skupina A: Skupina B: Skupina C:

Tabulka střelců

Mladší žáci 2021-2022

PořadíHráčTýmGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Vohlídka MatoušPresident5200021
2Cohen DavidPraga4200015
3Hrazdíra RichardKbely4000021
4Vojtek Aleš jr.President3900017
5Očenášek PetrBohemians3600018
6Šmejkal JakubHradec3300020
7Bažant JakubHradec3200020
8Mareš PetrPraga2900021
9Soukup DušanMnichovice2710021
10Kaska ŠtěpánHradec2710019
11Holík MatějHradec2600017
12Holubec MatyášHostivař2500021
13Bortl DavidBohemians2400014
14Veverka FilipMnichovice2200021
15Kropáček ŠimonLitice2200019
16Šubrt AdamMnichovice2000021
17Pekárek JiříSlavia2000017
18Lauer DominikKbely2000021
19Martin PodlešákHradec1900018
20Brandejs JanSlavia1900018
21Matějka JakubKbely1800016
22Ších AntonínMnichovice1600021
23Borský VojtěchBohemians1500015
24Očenášek MartinBohemians1500018
25Brada Martin ml.Litice1500021
26Albók FilipBohemians1400019
27Bára MatoušMnichovice1300017
28Beránek TomášBohemians1300013
29Weintritt TomášKbely1300018
30Kaska ŠimonHradec1300019
31Soukup JanLitice1200018
32Boháč RadimKbely1200019
33Horáček LukášPresident1200018
34Šimek JanPraga110008
35Míka DavidLitice110007
36Šesták DominikLitice1100021
37Špalek AntonínLitice1100021
38Kokoška JáchymLitice1100021
39Suchomel JakubHostivař1110021
40Faltus ŠimonHostivař1100018
41Procházka MilanPresident1100021
42Večeřa ŠtěpánKbely1000020
43Skála Lukáš-900021
44Pecka JakubMnichovice900019
45Laštovička MarekMnichovice800019
46Samec JanBolevec800017
47Strejc DavidLitice800015
48Šafář MatějBohemians80008
49Divišová AdélaHostivař800017
50Troníček OndřejPresident800021
51Stejskal OndřejMnichovice700015
52Pražák ŠimonHradec700010
53Michálek JanHostivař700019
54Kašpar Timur-600016
55Frank Tobias-600016
56Kindl TomášSlavia600015
57Dušek ViktorSlavia600017
58Pišček SebastiánKbely60009
59Vítek JanHostivař600019
60Víšek DanielHostivař601017
61Krnáč MichalPresident500012
62Souček JakubBohemians500015
63Posejpal MartinHradec500017
64Vlášek ViktorPresident500021
65Polanský BedřichLitice400018
66Kroupa Ondřej-400017
67Němec JiříKadaň400019
68Brunner LukášKbely400013
69Prachař Václav-400011
70Moučka VojtěchPresident40009
71Karásek Ondřej-300010
72Lukša JakubKadaň300014
73Brandtl Antonín-300017
74Seidl MartinKadaň300019
75Matušů VojtěchKbely300012
76Vavřichová AméliePraga30002
77Ševčík JakubPresident300014
78Berka Matěj-200021
79Kocvelda AdamKbely20006
80Vilímek AntonínMnichovice200019
81Laštovička JakubLitice200013
82Obermajer Matyáš-200013
83Doležal MichalLitice200021
84Rezek JanHradec20007
85Spanilý MatějMnichovice200019
86Krycner David-200013
87Kuhn SebastianHradec200011
88Čermák RobertKbely200018
89Strejc Ondřej-10002
90Haken KryštofPraga10002
91Lončík Vít-10009
92Martinovský Pavel-100014
93Pavlík Štěpán-100019
94Vocciante Edoardo-10006
95Jirsík Michal-100011
96Meller FilipMnichovice100019
97Tykal Ondřej-100019
98Polák Tomáš-100016
99Peij ViktorSlavia10007
100Čermák VítekKbely100020
101Kotalík Vilém-10008
102Kovařík Jan-100021
103Formandl JaroslavSlavia110015
104Jirgl Oliver-10007
105Strnad MatějPresident100021
106Felt MikulášKbely100018
107Wagner VojtěchKbely10009
108Kofroň Filip-100011

Základní pravidla soutěže

Upravený rozpis soutěží – jaro 2022

Týmy