Starší žáci 2018-2019

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

President

Tabulka pořadí

Skupina D (o vítězství):

Starší žáci (sk. D) - 2018-2019 (o vítězství)

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11283161332827
21282267283926
31281379304925
41272350381223
5124084245-312
6122283149-188
712001216123-1070
Skupina E (o pořadí):

Starší žáci (sk. D) - 2018-2019 (o vítězství)

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11081154223225
21052348341417
395043130115
484043531412
592161829-117
6102083373-406
Základní část - Skupina A:

Starší žáci (sk. A) - 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1870153134021
2861143192419
383051824-69
482061857-396
581161938-194
Skupina B:

Starší žáci (sk. B) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166003623418
26303919-109
36204615-96
46105520-153
Skupina C:

Starší žáci (sk. C) – 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1641123101313
263211311211
36204912-36
461141022-124

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Starší žáci 2018-2019

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí
930 Rozhodčí
793 Škarda Radek
792 Rozhodčí
928 -
929 Rozhodčí
791 Hupcej Jaroslav
788 -
790 Rozhodčí
925 Rozhodčí
926 -
927 -
785 Rozhodčí
787 Škarda Radek
784 Rozhodčí
783 Rozhodčí
782 -
779 -
923 Rozhodčí
924 -
780 Větrovský Petr
781 Rozhodčí
922 -
786 Rozhodčí
919 Rozhodčí
921 Rozhodčí
776 Rozhodčí
777 Rozhodčí
778 Rozhodčí
775 Keprta Tomáš
917 Rozhodčí
773 -
918 Vrkoč Jaroslav
916 -
774 -
770 Rozhodčí
771 Rozhodčí
772 Soukup Michael
920 Rozhodčí
767 -
915 Rozhodčí
- -
913 Rozhodčí
914 -
769 Rozhodčí
764 Rozhodčí
765 Rozhodčí
912 Rozhodčí
911 -
910 Rozhodčí
766 Rozhodčí
768 Rozhodčí
761 Větrovský Petr
907 Rozhodčí
908 -
909 Rozhodčí
763 -
762 Rozhodčí
758 Rozhodčí
759 -
760 Keprta Tomáš
Bodnár Petr
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
720 -
719 -
751 -
718 -
717 -
716 -
750 -
749 -
748 -
732 -
731 -
730 -
747 -
746 -
715 -
729 -
745 -
714 -
744 -
713 -
712 -
711 -
743 -
742 -
741 -
710 -
709 -
728 -
708 -
727 -
707 -
726 -
706 -
740 -
725 -
705 -
704 -
703 -
702 -
724 -
701 -
723 Rozhodčí
722 Rozhodčí
721 Rozhodčí

Tabulka střelců

Starší žáci 2018-2019

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Motejl TomášPragaÚtok1500013
2Hála JakubBudějovice1300013
3Žižkovský Jakub-Obrana1200014
4Kraft AlexandrBohemiansÚtok1200015
5Trejbal JanČesko chlapci U18Útok1100012
6Šimek JindřichLiticeÚtok1100015
7Bouška Jáchym-Útok900015
8Garaj RichardRacaÚtok900010
9Mušinský MarekSlaviaÚtok900015
10Kovář JosefZ_Sklad duplicitních hráčů701014
11Kudera KristiánBohemiansÚtok700014
12Šmíd Štěpán-Obrana, Útok, Záloha600016
13Tran Quang Vu RadekRakovníkÚtok, Záloha600014
14Stibor LukášBohemiansZáloha600015
15Slavíček JanMnichovice500016
16Ohnemichl Vojtěch-Obrana, Útok500016
17Kovář DominikBudějovice400010
18Daneš JosefHostivařÚtok400010
19Mach OndřejKadaň400012
20Nedas ViliamOlomoucZáloha400010
21Chodora FilipLiticeÚtok411012
22Otčenášek FilipBohemiansZáloha400015
23Karafiát JanRakovník20007
24Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha20004
25Varšavský JosefRakovníkObrana, Útok20007
26Bartoš BonifácPresidentÚtok200013
27Trejbal JanZ_Sklad duplicitních hráčůÚtok, Záloha20001
28Bouška FrantišekZ_Sklad duplicitních hráčů20002
29Němeček TomášOlomoucÚtok20009
30Rubiš ProkopMnichovice200017
31Kudibal Jakub-(C)200014
32Tykal TomášMnichovice200017
33Smekal LukášBohemiansBrankář200013
34Zedník Richard-Obrana200015
35Královec VáclavLiticeÚtok, Záloha20007
36Svoboda VojtěchLiticeObrana20007
37Tůma Jáchym-Obrana20009
38Houška Martin-Útok, Záloha21005
39Vacek RomanHradec(C), Útok, Záloha200012
40Dundr BořekKadaň100013
41Loskot FrantišekBohemians10007
42Lébl MartinHostivař10004
43Černý JanHostivařÚtok100012
44Bašová KarolínaČesko dívky U18Obrana, Útok, Záloha10004
45Holík AdamMnichovice100015
46Kvasnička MilanPraga100015
47Lefner JanRakovník100014
48Remiš Matěj-Obrana100014
49Pešek LukášRakovník BObrana, Brankář, Záloha100016
50Sochor JakubOlomoucZáloha100015
51Létal TomášOlomoucObrana10008
52Bezpalec MatějHostivařÚtok10006
53Hájková LucieBohemiansÚtok10007
54Barcal Vít-Záloha10001

Základní pravidla soutěže

V základní části hrají 3 skupiny A-B-C, každý s každým 2x. Čas utkání 2×20 minut

Nadstavbová část se hraje 2×35 minut – 2 skupiny každý s každým 2x

  • Skupina D (7 účastníků)
  • Skupina E (6 účastníků)

Do skupiny D (o vítězství) postupují 1. a 2. družstvo ze základních skupin – tedy 6 týmů  + dvě nejlepší družstva ze 3. míst, ale výsledky 5. družstva ze skupiny A se pro určení postupujících ze 3. míst nezapočítávají.

 

Týmy