Starší žáci 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

ZRUŠENO

Tabulka pořadí

Skupina D (zápasy o titul):

Starší žáci D – 2019-2020 (zápasy o titul)

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13300217149
2220010286
3320167-16
43102121023
52002715-80
63003418-140
Skupina E (zápasy o pořadí):

Starší žáci E 2019-2020 (zápasy o pořadí)

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13300274239
243012210129
342023912276
43201264226
53003230-280
64004475-710
Skupina A:

Starší žáci A – 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
188006426224
285034974215
3840429191012
48305312479
580080121-1210
Skupina B:

Starší žáci B – 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166004114018
26303201739
36303161519
46006145-440
Skupina C:

Starší žáci C – 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
165013572815
265012992015
36204818-106
46006745-380

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina D (zápasy o titul):

Starší žáci D 2019-2020 (zápasy o vítězství)

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Stav zápasu
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
-
odložena na jaro
odložena na jaro
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina E (zápasy o pořadí):

Skupina E (zápasy o pořadí)

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Stav zápasu
Oficiální
Oficiální
oficielní
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
-
Oficiální
Oficiální
Oficiální
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A:

Starší žáci A 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Stav zápasu
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
Oficiální
oficiální
Oficiální
oficiální
Oficiální
Skupina B: Skupina C:

Tabulka střelců

Starší žáci 2019-2020 tabulka střelců

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Královec VáclavLiticeÚtok, Záloha20000
2Hána MatyášMnichovice B(C)15000
3Kuba TheodorOlomoucZáloha13100
4Svoboda VojtěchLiticeObrana13000
5Ohnemichl VojtěchRakovníkObrana, Útok12000
6Kovář DominikBudějovice11000
7Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha11000
8Hála JakubBudějovice10100
9Běžel Jaroslav ml.KadaňÚtok10000
10Rambousek MarekPresidentÚtok, Záloha7000
11Mušinský MarekSlaviaÚtok7000
12Němeček TomášOlomoucÚtok6000
13Garaj RichardMnichovice BÚtok6000
14Pavlík MatějKbelyÚtok, Záloha6000
15Hofman MatějLitice BÚtok, Záloha6000
16Slavíček JanMnichovice B5000
17Bažant DominikHradecZáloha5000
18Šimek JindřichLiticeÚtok5000
19Barcal VítLitice BZáloha5000
20Houška MartinLiticeÚtok, Záloha5000
21Lefner JanMnichovice B4000
22Tran Quang Vu RadekRakovníkÚtok, Záloha4000
23Mladý TadeášHostivařZáloha4000
24Grabmüller MichalBudějovice3100
25Štěrbová MarieKadaňÚtok, Záloha3000
26Krumpholc AdamOlomoucZáloha3000
27Bobovník BorisOlomoucObrana3000
28Jarolím RomanSlaviaObrana, Útok3000
29Chládek TobiášHradecBrankář, Záloha3000
30Neštický KarelHostivařBrankář2000
31Veverka TomášMnichovice B2000
32Králík JakubKadaňObrana2000
33Kantoříková KláraRakovníkÚtok, Záloha2000
34Lenoch ArnoštOlomoucÚtok2000
35Šmíd ŠtěpánSlaviaObrana, Útok, Záloha2000
36Holík AdamMnichovice B2000
37Born LukášRakovníkObrana2000
38Nedas ViliamOlomoucZáloha2000
39Králík MichalKadaňObrana2000
40Rubiš ProkopMnichovice B2000
41Kleiner ŠtěpánOlomoucZáloha2000
42Kudibal JakubMnichovice B(C)2000
43Ležalová LenkaKadaňÚtok2000
44Tykal TomášMnichovice B2000
45Vejvoda Vojtěch VendelínHradecÚtok2000
46Chodora FilipLiticeÚtok2000
47Šteiner AdamHostivařObrana2000
48Jungwirth MarekBudějovice1000
49Stráda TomášBudějovice1000
50Kubiš TomášKadaň1000
51Zugar LukášJičínObrana1000
52Jirkovská MagdalénaRakovníkÚtok1000
53Inderka TomášOlomoucZáloha1000
54Jiroušek FilipMnichovice1000
55Holec JanKadaňObrana, Brankář1000
56Kuryltso MaksymPraga1000
57Hadrbolec JakubMnichovice1100
58Sochor JakubOlomoucZáloha1000
59Létal TomášOlomoucObrana1000
60Mencák AlešHradecÚtok1000
61Bezpalec MatějHostivařÚtok1000
62Bažant JakubHradec BÚtok1000
63Macek Andrej-Útok1000
64Beneš PavelKbelyÚtok1000
65Dobeš JiříSlaviaObrana, Útok1000

Základní pravidla soutěže

V základní části 3 skupiny. Ve skupině každý s každým 2x. V akci 2 utkání. Čas utkání 2×20 minut

Skupina A – 4x akce. Skupina B a C – 3x akce
Nadstavbová část: 2 skupiny každý s každým 2x
Skupina D (7 účastníků) – 14 kol  (12 utkání)
Skupina E (7 účastníků) – 14 kol   (12 utkání)
Do skupiny D postupují 1. a 2. družstvo ze základních skupin + dvě nejlepší družstva ze 3. míst.
Výsledky 5. družstva ze skupiny A se pro určení postupujících ze 3. míst nezapočítávají.
Olomouc, která startuje mimo soutěž je zařazena do skupiny E, její výsledky se započítávají do tabulky. Po skončení soutěže je na posledním 14. místě

 

Týmy