Starší žáci 2020-2021

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

TJ Plzeň Litice

Tabulka pořadí

Skupina D (o vítězství):

Starší žáci D 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166004573818
265015574815
3640240182212
46303262429
562041940-216
66015334-311
76015159-581
Skupina E (o pořadí):

Starší žáci E – 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1330012579
23201207136
3310289-13
43003524-190
Skupina A:

Starší žáci A 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
186024253718
2851233102316
385122862216
482241622-68
58008278-760
Skupina B:

Starší žáci B 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166006245818
2640228101812
362041037-276
46006049-490
Skupina C:

Starší žáci C – 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166006015918
264023592612
36105738-313
46105256-543

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina D (o vítězství):

Starší žáci D 2020-2021 o vítězství

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
746 Trávník Jiří oficiální
747 Rozhodčí oficiální
745 Fousková Lenka oficiální
749 - -
750 - oficiální
748 Rozhodčí oficiální
752 Kopřiva David
Ostaš Josef
oficiální
751 Řehák Václav
Trávník Jiří
oficiální
753 Rozhodčí -
755 Fousková Lenka oficiální
754 - oficiální
756 - -
757 Kordík Jakub
Rozhodčí
-
758 Kopřiva David
Ostaš Josef
oficiální
759 Babická Helena
Podzimek Daniel
oficiální
762 Řehák Václav
Troníček Petr
oficiální
761 Pažitka Vojtěch oficiální
760 - -
763 - -
765 Rozhodčí -
764 - -
Skupina E (o pořadí): Skupina A:

Starší žáci A – 2020-2021

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
701 Rozhodčí oficielní
702 Rozhodčí oficielní
703 Rozhodčí oficielní
704 Rozhodčí oficielní
705 - -
706 Rozhodčí oficiální
707 Rozhodčí oficielní
709 Rozhodčí oficielní
710 - utkání je kontumováno
711 Rozhodčí oficiální
712 - -
713 Rozhodčí oficiální
714 Rozhodčí oficiální
715 - -
708 - -
716 Rozhodčí oficiální
717 - -
718 - -
719 - -
720 - -
Skupina B: Skupina C:

Tabulka střelců

Starší žáci 2020-2021

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Královec VáclavLiticeÚtok, Záloha1900012
2Rambousek MarekPresidentÚtok, Záloha1700012
3Slavíček JanMnichovice1510012
4Mušinský MarekSlaviaÚtok150008
5Rubiš ProkopMnichovice1400011
6Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha1300012
7Šteiner AdamHostivařObrana1200013
8Hofman Matěj-Útok, Záloha1200012
9Hána Matyáš-(C)1110010
10Tykal TomášMnichovice1100012
11Ohnemichl Vojtěch-Obrana, Útok1000012
12Houška Martin-Útok, Záloha800012
13Jirkovská MagdalénaRakovníkÚtok700012
14Born LukášRakovníkObrana700012
15Vejvoda Vojtěch VendelínHradecÚtok700014
16Ebr FrantišekHostivařBrankář600012
17Macek Andrej-Útok600010
18Králík Michal-Obrana50009
19Běžel Jaroslav ml.KadaňÚtok51109
20Plachý Lukáš-Útok, Záloha50009
21Urban LukášPraga40006
22Domasta Jan-Obrana, Útok40007
23Holík AdamMnichovice410012
24Poslední ŠimonPresidentÚtok40000
25Vacek RomanHradec(C), Útok, Záloha400014
26Grebeniuk Maxim-Obrana, Útok, Záloha300011
27Jiroušek FilipMnichovice30007
28Bouška FrantišekZ_Sklad duplicitních hráčů30007
29Bartoš MichaelPresidentÚtok, Záloha30006
30Šmíd Štěpán-Obrana, Útok, Záloha310011
31Kudibal Jakub-(C)30007
32Baxa Jáchym-30007
33Višňák MichalHradecÚtok300014
34Stoklas Petr-Obrana, Útok310010
35Vilhelm DenisHostivař30005
36Kaska ŠtěpánHradecÚtok300014
37Kohák JakubHostivařÚtok300013
38Dvořák DanPraga20005
39Veverka TomášMnichovice200011
40Pleskač ViktorMnichovice20009
41Buršík Filip-20109
42Soukup Dušan-(C)20009
43Firbach TadeášMnichovice(C)20009
44Kocourek JakubHostivařÚtok20009
45Pavlík MatějKbelyÚtok, Záloha20001
46Kaska ŠimonHradecÚtok200014
47Zátopek JakubHostivařÚtok200012
48Barcal Vít-Záloha200010
49Rapl AdamPraga10002
50Kutílek JiříRakovníkÚtok10009
51Varšavský JosefRakovníkObrana, Útok100011
52Štěrbová Marie-Útok, Záloha10007
53Ležalová Lenka-Útok10009
54Čermák TomášRakovníkÚtok100010
55Jílek JáchymRakovníkÚtok10008
56Vohlídka ŠimonPresidentÚtok10000
57Švarný Vojtěch-10007
58Stacho Petr-10007
59Zörkler Lukáš-Obrana, Brankář10009
60Jarolím Roman-Obrana, Útok10003
61Roshko Michal-Obrana10005
62Vopálenský JakubHostivařÚtok100011
63Polanský Ondřej-Obrana110011
64Šabacký Tomáš-Útok10003
65Bažant DominikHradecZáloha100011
66Dobeš Jiří-Obrana, Útok120011
67Kazílek AlešKbelyZáloha11108
68Růžek JanKbelyÚtok10009
69Hrazdíra OliverKbelyÚtok10009

Základní pravidla soutěže

 

Týmy