Starší žáci 2022-2023

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

TJ PLzeň Litice

Tabulka pořadí

Skupina C - o vítězství

Starší žáci C 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
114120288286036
21492368303829
31482460421826
4148155351225
5147254045-523
6145273642-617
71412113175-445
81401132083-631
Skupina D - o umístění

Starší žáci D 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11090165105527
2106133125619
3104333124715
4105053227515
5102081259-476
6101272046-265
Skupina A

Starší žáci A 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1660040103018
2650126121415
3640223121112
463031618-29
56204721-146
66105723-163
76006427-230
Skupina B

Starší žáci 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166003833518
265013763115
364023672912
46303131039
56204839-316
66105439-353
76006638-320

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina C - o vítězství:

Starší žáci C 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22990051 - oficiální
22990054 Doležalová Veronika oficiální
22990053 Větrovský Aleš oficiální
22990056 - oficiální
22990055 Škarda Alex oficiální
22990058 - oficiální
22990060 Korbel Jiří oficiální
22990061 - oficiální
22990089 - oficiální
22990059 Troníček Petr oficiální
22990062 Rozhodčí
Vacek Roman
oficiální
22990065 - oficiální
22990066 - oficiální
22990063 Škarda Alex oficiální
22990064 Pivko Michal
Rozhodčí
oficiální
22990092 Rozhodčí oficiální
22990068 Troníček Petr oficiální
22990069 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
22990067 Větrovský Aleš oficiální
22990074 Janeček Michal
Korbel Jiří
oficiální
22990071 Zátopek Jakub oficiální
22990099 Griebl Jakub oficiální
22990072 - oficiální
22990077 Troníček Petr oficiální
22990075 Kačírek Filip oficiální
22990076 Suchý Michal
Vojtěšek Petr
oficiální
22990081 - oficiální
22990082 Hynčík Tomáš
Kodym Norbert
oficiální
22990052 Troníček Petr oficiální
22990079 Hrazdíra Oliver
Podskalský Václav
oficiální
22990080 Troníček Petr oficiální
22990073 Troníček Petr oficiální
22990102 Kupka Jan oficiální
22990083 Kodym Norbert
Vodička Marek
oficiální
22990084 Kupka Jan oficiální
22990086 Troníček Petr oficiální
22990088 - oficiální
22990090 - oficiální
22990087 Hrazdíra Oliver
Troníček Petr
oficiální
22990057 - oficiální
22990085 - oficiální
22990091 - oficiální
22990094 Trávník Jiří
Troníček Petr
oficiální
22990093 - oficiální
22990097 - oficiální
22990096 Répal Jiří oficiální
22990070 - oficiální
22990095 Hrazdíra Oliver oficiální
22990098 - oficiální
22990100 - oficiální
22990101 Minaříková Kamila
Šmídová Štěpánka
oficiální
22990078 - oficiální
22990105 Troníček Petr oficiální
22990104 - oficiální
22990106 - oficiální
22990103 Hrazdíra Oliver oficiální
Skupina D - o pořadí:

Starší žáci D 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22990107 - oficiální
22990109 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22990108 - oficiální
22990111 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22990110 Fousková Lenka oficiální
22990112 - oficiální
22990114 - oficiální
22990113 Ležal Lukáš
Répal Jiří
oficiální
22990115 - oficiální
22990116 - oficiální
22990117 - oficiální
22990118 - oficiální
22990121 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22990119 - oficiální
22990122 Fousková Lenka oficiální
22990123 - oficiální
22990124 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22990126 - oficiální
22990125 - oficiální
22990127 - oficiální
22990130 - oficiální
22990128 - oficiální
22990129 - oficiální
22990132 Novotný Miroslav
Soukup Václav
oficiální
22990131 - oficiální
22990133 - oficiální
22990135 Chládek Tobiáš
Vacek Roman
oficiální
22990134 - oficiální
22990120 - kontumace
22990136 - oficiální
Skupina A:

Starší žáci A 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22002149 Kodym Norbert
Rozhodčí
oficiální
22002147 Kodym Norbert
Rozhodčí
oficiální
22002160 Holek Tomáš
Vacek Roman
oficiální
22002148 Chládek Tobiáš
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002144 Chládek Tobiáš
Rozhodčí
oficiální
22002145 Šmídová Štěpánka
Vacek Roman
oficiální
22002143 Rozhodčí
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002156 - oficiální
22002168 - oficiální
22002151 - oficiální
22002152 - oficiální
22002153 - oficiální
22002157 - oficiální
22002155 - oficiální
22002165 - oficiální
22002164 - oficiální
22002163 - oficiální
22002159 - oficiální
22002161 - oficiální
22002167 - oficiální
22002169 - oficiální
Skupina B:

Starší žáci B 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22002171 Škarda Alex oficiální
22002173 Škarda Alex oficiální
22002177 Škarda Alex oficiální
22002176 Škarda Alex oficiální
22002175 Škarda Alex oficiální
22002188 Škarda Alex oficiální
22002172 Škarda Alex oficiální
22002180 - oficiální
22002181 - oficiální
22002185 - oficiální
22002183 - oficiální
22002179 - oficiální
22002196 - oficiální
22002184 - oficiální
22002189 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002187 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002195 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002197 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002193 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002192 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002191 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální

Tabulka střelců

Starší žáci 2022-2023

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Toms FrantišekÚtok, Záloha4410020
2Svoboda JanÚtok2800015
3Houška MartinÚtok, Záloha2661020
4Chadima Petr2200019
5Papírek Jakub-Brankář1700019
6Steklý OndřejÚtok1400016
7Vyskoč ViktorObrana1400015
8Skála Lukáš-Útok1400013
9Vejvoda Vojtěch Vendelín1421017
10Soukup DušanÚtok, Záloha1121016
11Míka ŠtěpánÚtok, Záloha1110020
12Železník OldřichÚtok1100017
13Cohen David-1000019
14Belošovič ŠimonÚtok1032016
15Kaska Štěpán1021018
16Stoklas Petr-Obrana, Útok, Záloha1010117
17Janovský LukášObrana1000011
18Růžek Jan-Útok1011015
19Veverka FilipObrana, Záloha910015
20Nádvorník Petr ml.Obrana900020
21Grebeniuc Maxim-Obrana, Útok820018
22Pešek DanielObrana, Záloha800016
23Spanilý Matěj-Obrana, Záloha800016
24Bára MatoušÚtok, Záloha810014
25Porubský DávidÚtok700017
26Víšek DanielÚtok700015
27Holubec MatyášÚtok700015
28Špalek Antonín600016
29Mašek Jan(C)630020
30Kajaba Matúš-Útok620015
31Lupač AntonínÚtok600018
32Nedeliak Matej-Záloha500015
33Ambrož JanObrana, Brankář500020
34Bortl David-Útok510014
35Kindl Tomáš-Útok, Záloha500016
36Kraus JáchymÚtok500020
37Chládek Fabián501019
38Hrazdíra RichardÚtok500017
39Bouška FrantišekObrana52009
40Šupík NicolasZáloha400016
41Kašpar Timur-Útok40007
42Šich Antonín-Útok, Záloha400013
43Šmejkal Jakub400017
44Novotný JakubBrankář400018
45Grebeniuc Denis-Brankář300018
46Kutílek JiříÚtok300017
47Bažant Jakub300015
48Frank Tobias-Útok300014
49Melichar Kristián-Útok, Záloha300013
50Švarný Vojtěch-30009
51Šrámek FilipÚtok31009
52Kaska Šimon300018
53Suchomel JakubÚtok300016
54Rebcová KarolínaZáloha30008
55Burda Hynek-Útok300015
56Stránský ZdeněkBrankář310011
57Strnad MatějÚtok, Brankář300019
58Šesták Dominik-Obrana, Záloha300019
59Žemlička JaroslavÚtok300017
60Očenášek PetrObrana300014
61Vacek RomanZáloha30006
62Polák Tomáš300015
63Meller FilipÚtok200016
64Borský Vojtěch-Obrana20004
65Skala JakubÚtok200014
66Ferenci AdamZáloha203112
67Vilímek VáclavObrana200014
68Sebera Tomáš(C), Obrana, Záloha200010
69Seidl MartinZáloha200012
70Čerych PatrikÚtok201015
71Okruhlica ŠimonObrana201014
72Laštovička Marek-200012
73Mareš Petr200017
74Pecka Jakub-Obrana210015
75Kunc Denis-Útok210016
76Kožich Štěpán-Obrana, Útok210018
77Boháč RadimObrana, Záloha210019
78Matějka JakubZáloha251018
79Višňák MichalÚtok210013
80Vohlídka MatoušÚtok200018
81Kamínek AdamÚtok200010
82Boháč ViktorObrana220020
83Michálek JanÚtok200016
84Stačina VojtěchÚtok200019
85Casanova Tomáš200014
86Brandejs Jan-Útok200011
87Havelková BarboraObrana, Brankář100013
88Vrba Kristián10007
89Večeřa ŠtěpánObrana100011
90Lončík VítZáloha100011
91Chramosta VítÚtok10004
92Kraus Jaroslav ml.Obrana100020
93Fikrle AntonínÚtok100019
94Laštovička Jakub10002
95Sobotka MarekObrana100015
96Samec Jan-Útok11003
97Hušek Erik-Útok10006
98Chromeček Jakub-100017
99Šubrt Adam-110012
100Formandl Jaroslav-Obrana, Útok110017
101Krnáč Michal100016
102Janďourek LeošObrana111016
103Burda Vavřinec-10001
104Chalupník JanÚtok10008
105Vodička RadimÚtok, Brankář100018
106Holík Matěj100015
107Beránek Tomáš-Útok, Záloha121012
108Holý Robin-100018
109Krycner DavidObrana100013
110Hájek ŠimonÚtok10007
111Bílek VáclavÚtok100014
112Ševčík VáclavObrana10009
113Hraníčková AnnaÚtok10005
114Veverková ValérieZáloha120012
115Mejsnar Tomáš-Obrana100018
116Kopal MatějZáloha10008
117Husa Antonín10006
118Vojtek Aleš jr.Obrana, Útok, Brankář10001
119Mareš MatějÚtok100013
120Čermák Robert100010
121Škrip Michal100016
122Dušek Dominik-Brankář10004
123Veselý VáclavZáloha100016

Základní pravidla soutěže

Termíny nadstavba: 28.9., 8.10., 15.10., 22.10., 1.4., 15.4., 22.4., 29.4., 6.5., 13.5., 17.5., 20.5., 24.5., 27.5.

Rozpis soutěží sezona 2022-2023

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy