Starší žáci hala 2022-2023

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

HC 1946 Praga

Tabulka pořadí

O vítězství:

Starší žáci C hala – 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1651034181616
265011711615
363212015511
463032818109
561232427-35
661051227-153
76015625-191
O pořadí:

Starší žáci D hala – 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1651036102616
263211914511
363212119211
46303221759
562222021-18
66114817-94
76006937-280
Skupina A:

Starší žáci A hala – 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
165104884016
265103392416
363031012-29
463032434-109
56114725-184
661141130-194
761051227-153
Skupina B:

Starší žáci B hala – 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1660048123618
2650150193115
3640250133712
462041721-46
562041329-166
662041441-276
76006865-570

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

O vítězství:

Starší žáci C hala 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22003255 Holek Tomáš
Janeček Michal
oficiální
22003256 Holek Tomáš
Janeček Michal
oficiální
22003243 Janeček Michal
Vudmaska Ondřej
oficiální
22003246 Holek Tomáš
Řehák Václav
oficiální
22003249 Řehák Václav
Vudmaska Ondřej
oficiální
22003252 Řehák Václav
Vudmaska Ondřej
oficiální
22003244 Řehák Václav
Vudmaska Ondřej
oficiální
22003257 Hynčík Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
22003259 Hynčík Tomáš
Vodička Marek
oficiální
22003242 Hynčík Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
22003245 Krýsl Michal
Vodička Marek
oficiální
22003254 Hynčík Tomáš
Vodička Marek
oficiální
22003258 Hynčík Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
22003260 Krýsl Michal
Vodička Marek
oficiální
22003248 Krýsl Michal
Řehák Václav
oficiální
22003240 Krýsl Michal
Řehák Václav
oficiální
22003241 Hynčík Tomáš
Řehák Václav
oficiální
22003250 Hynčík Tomáš
Krýsl Michal
oficiální
22003251 Jaroš Filip
Řehák Václav
oficiální
22003247 Hynčík Tomáš
Jaroš Filip
oficiální
22003253 Hynčík Tomáš
Jaroš Filip
oficiální
O pořadí:

Starší žáci D hala 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22003269 Répal Jiří oficiální
22003278 Répal Jiří
Toth Alexandr
oficiální
22003274 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22003272 Répal Jiří
Toth Alexandr
oficiální
22003281 Répal Jiří oficiální
22003264 Novotný Miroslav
Toth Alexandr
oficiální
22003261 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22003263 Répal Jiří oficiální
22003265 Répal Jiří oficiální
22003273 Répal Jiří oficiální
22003276 Répal Jiří oficiální
22003270 Répal Jiří oficiální
22003280 Répal Jiří oficiální
22003267 Répal Jiří oficiální
22003279 Pravda Josef oficiální
22003268 Pravda Josef oficiální
22003262 Pravda Josef oficiální
22003271 Pravda Josef oficiální
22003277 Vodička Marek oficiální
22003275 Vodička Marek oficiální
22003266 Vodička Marek oficiální
Skupina A:

Starší žáci A hala 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22003039 Pravda Josef oficiální
22003030 Rozhodčí oficiální
22003024 Pravda Josef oficiální
22003032 Pravda Josef oficiální
22003033 Pravda Josef oficiální
22003034 Rozhodčí oficiální
22003038 Rozhodčí oficiální
22003025 Rozhodčí oficiální
22003043 Řehák Václav oficiální
22003041 Rozhodčí oficiální
22003028 Řehák Václav oficiální
22003026 Kačmařík Jiří oficiální
22003027 Kačmařík Jiří oficiální
22003042 Škarda Alex oficiální
22003029 Janeček Michal oficiální
22003031 Holek Tomáš oficiální
22003040 Holek Tomáš oficiální
22003023 Holek Tomáš oficiální
22003037 Rozhodčí oficiální
22003035 Rozhodčí oficiální
22003036 Korbel Jiří oficiální
Skupina B:

Starší žáci B hala 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22003055 Korbel Jiří oficiální
22003059 Janeček Michal oficiální
22003053 Korbel Jiří oficiální
22003045 Holek Tomáš oficiální
22003054 Holek Tomáš oficiální
22003060 Janeček Michal oficiální
22003051 Holek Tomáš
Korbel Jiří
oficiální
22003048 Holek Tomáš oficiální
22003063 Beneš Jakub oficiální
22003062 Beneš Jakub
Holek Tomáš
oficiální
22003049 Beneš Jakub oficiální
22003046 Holek Tomáš oficiální
22003064 Beneš Jakub oficiální
22003047 Beneš Jakub oficiální
22003058 Janeček Michal oficiální
22003057 Janeček Michal oficiální
22003052 Janeček Michal oficiální
22003056 Janeček Michal oficiální
22003061 Rozhodčí oficiální
22003044 Korbel Jiří oficiální
22003050 Korbel Jiří oficiální

Tabulka střelců

Starší žáci hala 2022-2023

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Toms FrantišekÚtok, Záloha35210
2Urban Lukáš-Útok25110
3Grebeniuc Maxim-Obrana, Útok16300
4Vejvoda Vojtěch Vendelín15300
5Papírek Jakub-Brankář13000
6Chadima Petr13000
7Mašek Jan(C)12000
8Porubský DávidÚtok12200
9Kaska Štěpán12220
10Svoboda JanÚtok12100
11Kajaba Matúš-Útok11110
12Žemlička JaroslavÚtok10000
13Houška MartinÚtok, Záloha10531
14Bouška FrantišekObrana9010
15Vohlídka MatoušÚtok8100
16Železník OldřichÚtok8000
17Růžek Jan-Útok8100
18Pražáková TerezaZáloha7000
19Moučka VojtěchÚtok7100
20Kraus JáchymÚtok7100
21Weintritt Tomáš-Záloha7100
22Chládek Fabián7001
23Kaska Šimon6110
24Višňák MichalÚtok6210
25Hrazdíra RichardÚtok6100
26Očenášek Petr-Obrana6100
27Kutílek JiříÚtok5000
28Bortl David-Útok5000
29Němec JiříZáloha5000
30Skála Lukáš-Útok5000
31Lupač AntonínÚtok5000
32Beránek Tomáš-Útok, Záloha5000
33Pekárek Jiří-Útok, Záloha5100
34Míka ŠtěpánÚtok, Záloha5000
35Nádvorník Petr ml.Obrana5001
36Janovský LukášObrana5000
37Belošovič ŠimonÚtok4110
38Bažant Jakub4000
39Okruhlica ŠimonObrana4000
40Soukup DušanÚtok, Záloha4200
41Holík Matěj4100
42Posejpal Martin4000
43Lhotský MarekÚtok, Záloha4000
44Albók Filip-Záloha4000
45Boháč ViktorObrana4200
46Vacek RomanZáloha4200
47Špalek Antonín3000
48Cohen David-3000
49Nedeliak OliverObrana3000
50Ambrož JanObrana, Brankář3000
51Rebcová KarolínaZáloha3000
52Albert Tadeáš3000
53Holubec MatyášÚtok3100
54Michálek JanÚtok3000
55Polák Tomáš3000
56Šupík NicolasZáloha2000
57Frank Tobias-Útok2000
58Vyskoč ViktorObrana2000
59Pecka Jakub-Obrana2000
60Šmejkal Jakub2110
61Boháč RadimObrana, Záloha2000
62Burda Hynek-Útok2100
63Strnad MatějÚtok, Brankář2000
64Škrip Jakub-2000
65Husa Antonín2000
66Očenášek Martin-Obrana, Útok1000
67Veverka FilipObrana, Záloha1000
68Spanilý Matěj-Obrana, Záloha1000
69Kraus Jaroslav ml.Obrana1100
70Fikrle AntonínÚtok1000
71Šich Antonín-Útok, Záloha1100
72Mašek Filip1000
73Melichar Kristián-Útok, Záloha1200
74Ferenci AdamZáloha1000
75Kindl Tomáš-Útok, Záloha1000
76Seidl MartinZáloha1000
77Kotalík VilémÚtok1000
78Šubrt Adam-1000
79Holec JanBrankář1000
80Matějka JakubZáloha1000
81Ševčík VáclavObrana1000
82Suchomel JakubÚtok1000
83Víšek DanielÚtok1000
84Stránský ZdeněkBrankář1000
85Stoklas Petr-Obrana, Útok, Záloha1000
86Novotný JakubBrankář1000
87Matušů VojtěchObrana1000
88Vohlídka ŠimonÚtok1100
89Stačina VojtěchÚtok1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2022-2023

Pořadatelé a časy v hale podle data

Pořadatelé a časy v hale podle soutěží

Termíny nadstavby: 8.1., 21.1., 29.1.

Soupiska Hradec Králové
Soupiska Hostivař

Pořadatelé starší žáci nadstavba C D

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy