Starší žákyně 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Tabulka pořadí

Starší žákyně 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11514011332510842
215110487355233
3158076657924
4158075243924
51540115063-1312
61500154169-1650

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Starší žákyně 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000371 Babická Helena
Holek Tomáš
Oficiální
21000372 - Oficiální
21000373 - oficiální
21000379 - oficiální
21000376 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000374 Škarda Radek oficiální
21000375 Jahoda Tomáš
Přibíková Veronika
oficiální
21000377 - oficiální
21000382 Šmídová Štěpánka
Vacek Roman
oficiální
21000380 - oficiální
21000385 - oficiální
21000384 - oficiální
21000383 - oficiální
21000378 - oficiální
21000386 - oficiální
21000388 Holek Tomáš oficiální
21000387 Kopřiva David oficiální
21000390 - oficiální
21000389 - oficiální
21000391 - oficiální
21000381 Babická Helena
Mack Jiří
oficiální
21000392 - oficiální
21000393 Rozhodčí oficiální
21000394 - oficiální
21000395 - oficiální
21000397 - oficiální
21000400 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21000399 Šmídová Štěpánka oficiální
21000398 - oficiální
21000402 Šmídová Štěpánka oficiální
21000403 - oficiální
21000401 Babická Helena
Smekal Lukáš
oficiální
21000396 - oficiální
21000406 Babická Helena
Smekal Lukáš
oficiální
21000404 - oficiální
21000405 Jílek Ondřej oficiální
21000408 - oficiální
21000409 - oficiální
21000407 - oficiální
21000412 Vacek Roman
Vodička Marek
oficiální
21000411 Rozhodčí oficiální
21000410 - oficiální
21000415 - oficiální
21000413 - -
21000414 - oficiální

Tabulka střelců

Starší žákyně 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Pražáková TerezaZáloha2600015
2Wesolowská Sophie2200015
3Ostatnická EliškaÚtok1911015
4Lojanová KarolínaÚtok1510015
5Sedláková Nikola810014
6Kožešníková DorotaObrana800015
7Veverková ValérieZáloha71007
8Hábová Eliška-Útok510014
9Tomsová AnnaZáloha500015
10Dašková Sabina-Útok, Záloha300010
11Fuxová Anna-300013
12Vavřichová Amélie-Obrana20007
13Nádvorníková AdélaZáloha200015
14Dašková VeronikaZáloha200013
15Divišová Adéla-200014
16Žítková ViktorieÚtok200014
17Rebcová KarolínaZáloha200014
18Bejvančická Justýna100013
19Drešerová AmálieÚtok100015
20Bělohlávková Alžběta100010
21Křikavová Veronika-Obrana100013
22Mende Markéta100013
23Doušová NikolZáloha100011
24Štefánová Rosárie-Obrana10003

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy