Starší žákyně 2022-2023

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Tabulka pořadí

Starší žákyně 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
115131195217440
215110468254333
3157174541422
4155463740-319
5154383462-2815
615011410100-901

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Starší žákyně 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22002286 Filipovský Marek
Slavíček Josef
oficiální
22002285 Klaban Jakub oficiální
22002288 - oficiální
22002289 Korbel Václav oficiální
22002287 Pazlarová Tereza oficiální
22002284 Korbel Jiří oficiální
22002292 Machút Marek
Vojtěšek Petr
oficiální
22002290 Jílek Ondřej
Šiška Dominik
kontumace
22002291 Filipovský Marek oficiální
22002294 Holek Tomáš
Korbel Jiří
oficiální
22002295 Beneš Jakub
Šiška Dominik
oficiální
22002293 - oficiální
22002298 Babická Helena
Hájková Natálie
oficiální
22002297 Chládek Tobiáš
Rozhodčí
oficiální
22002300 Větrovský Petr oficiální
22002301 Chládek Tobiáš
Rozhodčí
oficiální
22002299 - oficiální
22002296 - oficiální
22002302 Rozhodčí
Vodička Marek
oficiální
22002303 Filipovský Marek oficiální
22002304 Bašová Karolína
Přibíková Veronika
oficiální
22002307 - oficiální
22002306 - oficiální
22002305 - oficiální
22002308 Hájková Natálie oficiální
22002309 Chládek Tobiáš
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002310 Filipovský Marek oficiální
22002328 - oficiální
22002311 - oficiální
22002312 Bašová Karolína oficiální
22002316 Filipovský Marek oficiální
22002315 Kopřiva David oficiální
22002319 - oficiální
22002318 - oficiální
22002317 - oficiální
22002322 Minaříková Kamila
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002321 Fousková Lenka oficiální
22002320 - oficiální
22002324 Korbel Jiří oficiální
22002323 - oficiální
22002325 - oficiální
22002314 Ešpandr Jiří oficiální
22002327 Minaříková Kamila
Šmídová Štěpánka
oficiální
22002326 Fousková Lenka oficiální
22002313 Holek Tomáš oficiální

Tabulka střelců

Starší žákyně 2022-2023

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Lojanová KarolínaÚtok1800015
2Pražáková TerezaZáloha1711015
3Svatošová Kamila1300014
4Wesolowská Sophie1100013
5Rebcová KarolínaZáloha100007
6Sedláková Nikola610013
7Dašková VeronikaZáloha510014
8Divišová Adéla-50005
9Dašková Sabina-Útok, Záloha400014
10Drešerová AmálieÚtok400015
11Ostatnická EliškaÚtok420012
12Fuxová Anna-401014
13Hrušková Anna-400010
14Kožešníková DorotaObrana411015
15Dobrá Adéla(C), Záloha300014
16Srourová Viktorie31006
17Kašková Natálie-Záloha300014
18Žítková ViktorieÚtok300014
19Ambrožová Claudie-300015
20Vavřichová Amélie-Obrana20007
21Štěpánková Apolena-200013
22Paterson Madeline-Útok20007
23Jiroušková LucieÚtok200014
24Kantoříková Magdaléna-Útok, Záloha100012
25Bláhová Viktorie Anna-Útok100010
26Poslušná GabrielaÚtok110015
27Nádvorníková AdélaZáloha100014
28Čermáková Anna RAK-Útok100010
29Novotná Anna10005
30Hánová NinaÚtok100012
31Bradáčová Laura-Obrana10009
32Frídlová LucieObrana, Záloha11009
33Tomsová AnnaZáloha100014
34Hubinková Nikol-10009
35Uhrová Anna-10009
36Hraníčková AnnaÚtok10004
37Kučerová EtelaÚtok10005

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2022-2023

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy