Typ soutěže: Venkovní

Extraliga muži 2023-2024

Soupiska President muži A 23-24 aktualizovaná Soupiska SK Slavia muži A 23-24 aktualizovaná Soupiska TJ Plzeň Litice muži A 23-24 Soupiska HC Hostivař muži...

1.liga muži 2023-2024

Rozpis-soutezi-2023-2024-pozemni-hokej Soupisky : ŠK Šenkvice – súpiska A družstva mužov, sezóna 2023-2024 aktualizovaná Soupiska muži A HC Hostivař 2023-24 Soupiska President muži A 23-24...

1.liga ženy 2023-2024

Výsledky: 1.kolo Slavia Termíny turnajů 10.9.2023 SK Slavia 24.9.2023 TJ Plzeň Litice 15.10.2023 HC Bohemians (ZP) 14.04.2024 HC 1957 Kadaň 28.04.2024 TJ Plzeň Litice...

Starší žáci 2023-2024

Termíny nadstavby pro podzimní část: 30.9., 7.10., 14.10., 21.10. Rozpis-soutezi-2023-2024-pozemni-hokej Doplněk č.1 k Rozpisu soutěží PH – 2023/2024...

Přípravka 2023-2024

U 10 jaro 2024 Rozlosování turnajů U10 podzim 2023 Praga D dívky = Praga B Slavia D dívky = Slavia B Hostivař D dívky...

Veteránská liga 2023-2024

Sezóna 2023/2024 10.září – Rakovník 14.října – Šenkvice 6.dubna – Slávie 18.května – Kadaň 22.června – Litice   ARCHÍV ROČNÍKŮ 2015-2023   ORGANIZACE: Hřiště...

Extraliga muži 2022-2023

TERMÍNY NADSTAVEB Play-off Semifinále: 19.5., 20.5. Finále: 3.6. O 3.místo: 3.6. Nadstavba: 19.5., 20.5., 27.5. Baráž: 10.6 a 11.6. Rozpis soutěží sezona 2022-2023...

Extraliga ženy 2022-2023

TERMÍNY NADSTAVEB Play-off Semifinále: 19.5., 20.5. Finále: 3.6. O 3.místo: 3.6. Nadstavba: 19.5., 20.5., 27.5. Rozpis soutěží sezona 2022-2023...

Dorostenci 2022-2023

TERMÍNY NADSTAVEB Play-off Semifinále: 31.5., 4.6. Finále: 10.6. O 3.místo: 10.6. Nadstavba: 28.5., 31.5., 4.6. Rozpis soutěží sezona 2022-2023...

Dorostenky 2022-2023

TERMÍNY NADSTAVEB Play-off Semifinále: 31.5., 4.6. Finále: 10.6. O 3.místo: 10.6. Nadstavba: 28.5., 31.5., 4.6. Rozpis soutěží sezona 2022-2023...

Starší žáci 2022-2023

Termíny nadstavba: 28.9., 8.10., 15.10., 22.10., 1.4., 15.4., 22.4., 29.4., 6.5., 13.5., 17.5., 20.5., 24.5., 27.5. Rozpis soutěží sezona 2022-2023...

Mladší žáci 2022-2023

Pořadatelství ve skupině D: 16.10. v Liticích je pořadatel Bolevec 23.4 a  28.5 hráno na Hostivaři je pořadatel Bohemians. Rozpis soutěží sezona 2022-2023 Soupiska...

1.liga muži 2022-2023

TERMÍNY NADSTAVEB Nadstavba: 13.5., 20.5., 27.5. Baráž: 10.6 a 11.6. Rozpis soutěží sezona 2022-2023 Soupiska Hostivař A Soupiska Šenkvice Soupiska Slavia muži A Soupiska...

1.liga ženy 2022-2023

Výsledky: 1.kolo v Kadani 2.kolo v Mnichovicích 4.kolo v Liticích 5.kolo na ZP Bohemians 6.kolo na Slavii + celkové pořadí 11. 9. 2022 10-13...

Přípravka 2022-2023

U 10 2022-23 pořadí + finále U 10 vysledky z turnajů 2022-23 Rozpis soutěží – podzim 2022 PŘÍLOHA ROZPISU SOUTĚŽÍ – PODZIM 2022 Výsledky:...

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy