U19 dívky: na cestě na ME do Curychu

Ve dnech 9. 6. – 10. 6. 2021 se uskutečnilo další dvoudenní soustředění reprezentace dívek U19. Tento kemp proběhl na hřišti v areálu Rakovníka.

První den dívky sehrály přípravné utkání s týmem žen Rakovníka. Během zápasu si hráčky vyzkoušely různé varianty hry. Utkání skončilo výsledkem 6-0 . O branky se postaraly tyto hráčky – 5 gólů Kateřina Topinková , 1 gól Magdaléna Šmídová. Tento zápas nám ukázal, co vše můžeme do nadcházejícího ME zlepšit. Rádi bychom poděkovali týmu žen Rakovníka za možnost sehrání přátelského utkání.

Druhý den byl rozdělen na 2 tréninkové fáze. První  fáze byla zaměřena na  kondiční trénink, druhá fáze se týkala hokejového tréninku se zaměřením na útočné a obranné situace  a nácvik standartních situací a rohů.

Co ještě čeká náš tým?

28. – 29. 6. v Kadani, kde proběhne první zúžení nominace.
3. – 4. 7. přátelské utkání proti U18 Rakouska na hřišti SK Slavia Praha
Po těchto zápasech proběhne závěrečná nominace na nadcházející
17. – 25. 7.  ME v Curychu.

Ve skupině B se náš tým utká s Francií, Itálií a Švýcarskem.

Širší nominaci naleznete zde. 

Kamila Dukátová, Martina Babická

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy