President

O klubu

Název klubu: President z.s.
Rok založení: 1997
Klubové barvy: červená a černá
IČ: 65996470
Spolkový rejstřík
Stanovy klubu President

Kontakty

E-mail: hokej@hcpresident.cz
Web: www.hcpresident.cz
Youtube: President HC

Historie

Vznik klubu

Klub vznikl v roce 1997 vytvořením týmu mužů z bývalých extraligových hráčů, které s tímto nápadem oslovil zakladatel klubu Jiří Trávník (sám odchovanec HC Hostivař, později přestoupivší do SK Slavia Praha). Tento tým postoupil hned v prvním ročníku jasným vítězstvím z II. ligy do nejvyšší soutěže. Velkou podporou celého projektu byla Ivana Trávníková, která se na další 2 dekády pevně ujala veškeré administrativní a organizační agendy.

Nábory

Změna ve svazových pravidlech, která podmiňovala působení klubů v Extralize přihlášením min. 2 mládežnických družstev do soutěží, ohrozila další působení úspěšného týmu. S tímto spojené peripetie nově vzniklý klub překonal díky podpoře Dušana Hrazdíry a náboru dětí ze školního kroužku ZŠ Jílovská. V průběhu let se členská základna rozrůstala o nově příchozí děti, z některých jsou dodnes reprezentanti klubu President – dnes již jako muži a vedou si velice dobře. Nábory a motivace nových dětí jsou stále pro klub zásadní.

Trenéři

Od založení klubu trénoval všechna družstva zakladatel klubu, který souběžně hrál za družstvo mužů a zároveň vedl některá utkání jako rozhodčí. Přirozeně byla taková zátěž pro jednotlivce brzy neúnosná. Do realizačního týmu tak postupně přišla nejedna známá pozemkářská osobnost v roli trenéra.
Dnes klub svým hráčům zajišťuje 2 trenéry pro každou kategorii. Často se noví trenéři rekrutují z našich hráčů, v čemž je maximálně podporujeme.

Aktuálně

V dnešní době pokrývá záběr klubu President veškeré věkové kategorie od Minibenjamínků (U6) až po Veterány, včetně několika školních kroužků.

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy