Dorostenci hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC 1972 Rakovník

Tabulka pořadí

Dorostenci hala 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11081162313125
21080254312324
3107034844421
4103163137-610
5100193375-421
600000000

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenci hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
201 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
202 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
203 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
204 - Oficiální
205 Kordík Jakub
Pravda Josef
Oficiální
206 Kordík Jakub
Pravda Josef
Oficiální
217 Rozhodčí Oficiální
214 Rozhodčí Oficiální
213 Holek Tomáš
Mack Jiří
-
207 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
208 Soukup Michael
Větrovský Petr
Oficiální
209 Holek Tomáš Oficiální
210 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
211 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
212 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
215 - Oficiální
216 - Oficiální
218 - Oficiální
219 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
220 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
221 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
222 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
223 Soukup Michael
Větrovský Petr
Oficiální
224 Soukup Michael
Větrovský Petr
Oficiální
225 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
226 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
227 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
228 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
229 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
230 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální

Tabulka střelců

Dorostenci hala 2019-2020

HráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
Klaban ŠtěpánRakovníkÚtok, Záloha2220093734
Brzák JanSlaviaÚtok, Záloha1610093223
Trejbal JosefRakovníkZáloha1010093095
Otčenášek FilipBohemiansZáloha10110104062
Dubina PatrikSlaviaObrana10100103091
Ačamovič MarkoBohemiansÚtok800083373
Kačírek FilipLiticeÚtok, Záloha820084035
Chabr OndřejHostivařÚtok80008215
Lachout DavidHostivařZáloha800010212
Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha7000103994
Karafiát MatějRakovníkÚtok7000104181
Hofman Jakub-Obrana700063694
Toms JosefPresidentÚtok, Záloha700073887
Fedoš JanHostivařZáloha600083599
Zedník RichardBohemiansObrana6000103484
Lupač JonášPraga(C), Záloha600093367
Žižkovský JakubBohemiansObrana5000103406
Vaňko AdamSlaviaObrana500083657
Bursík DenisMnichoviceZáloha5100104152
Stibor LukášBohemiansZáloha5000103487
Vitošek JanSlaviaÚtok520083656
Stuna StanislavBohemiansÚtok4000103445
Krejčí JosefRakovníkZáloha4000103780
Vavřina MatoušPragaObrana, Záloha4200103666
Trejbal JanRakovníkÚtok3000103200
Prokop MarekRakovníkZáloha3000103219
Soukup VítČesko mužiZáloha300083176
Homolka Jakub-Útok, Záloha300023961
Hanzlík MatyášPragaÚtok300064151
Valenta David-Obrana200083880
Kilián VojtěchLiticeZáloha2100103695
Šesták KryštofLiticeObrana200083878
Bouška JáchymBohemiansÚtok210083995
Klaban JakubČesko chlapci U18Záloha200033953
Šedivý VojtěchPragaÚtok2000103890
Kovář JosefBohemiansZáloha2000103534
Janů VojtěchPraga(C), Obrana, Záloha200094159
Linhart Adam-Záloha110043717
Štěpánek Šimon-Útok, Záloha110064153
Jelínek PetrSlaviaObrana, Záloha100093326
Lowinger MatějPresident120083888
Sýkora MartinHostivařObrana110083504
Barcal LukášLiticeObrana110063877
Lůžek MatějHostivařÚtok100084583
Šiška DominikRakovníkObrana1000104866
Hurych MaximHostivařObrana100064015
Branšovský TomášRakovníkObrana1000103093
Ostaš MatějRakovníkObrana100034253

Základní pravidla soutěže

Systém hry

Každý s každým dvoukolově

Technické zajištění

08.12.2019 Slavia Hala Kostelec nad Černými lesy
22.12.2019 Praga Hala Slavia
04.01.2020 Litice Hala Plzeň
01.02.2020 Hostivař Hala Chodov
09.02.2020 Rakovník Hala Kostelec nad Černými lesy

 

Týmy