Dorostenci hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC 1972 Rakovník

Tabulka pořadí

Dorostenci hala 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11081162313125
21080254312324
3107034844421
4103163137-610
5100193375-421
600000000

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenci hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
201 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
202 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
203 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
204 - Oficiální
205 Kordík Jakub
Pravda Josef
Oficiální
206 Kordík Jakub
Pravda Josef
Oficiální
217 Rozhodčí Oficiální
214 Rozhodčí Oficiální
213 Holek Tomáš
Mack Jiří
-
207 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
208 Soukup Michael
Větrovský Petr
Oficiální
209 Holek Tomáš Oficiální
210 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
211 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
212 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
215 - Oficiální
216 - Oficiální
218 - Oficiální
219 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
220 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
221 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
222 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
223 Soukup Michael
Větrovský Petr
Oficiální
224 Soukup Michael
Větrovský Petr
Oficiální
225 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
226 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
227 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
228 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální
229 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
230 Holek Tomáš
Soukup Michael
Oficiální

Tabulka střelců

Dorostenci hala 2019-2020

HráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
Klaban ŠtěpánRakovníkÚtok, Záloha222009
Brzák JanSlaviaÚtok, Záloha161009
Otčenášek FilipBohemiansZáloha1011010
Trejbal JosefRakovníkZáloha101009
Dubina PatrikSlaviaObrana1010010
Kačírek FilipLiticeÚtok, Záloha82008
Ačamovič MarkoBohemiansÚtok80008
Lachout DavidHostivařZáloha800010
Karafiát MatějRakovníkÚtok700010
Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha700010
Toms JosefPresidentÚtok, Záloha70007
Zedník RichardBohemiansObrana600010
Lupač JonášPragaZáloha60009
Bursík DenisMnichoviceZáloha510010
Stibor LukášBohemiansZáloha500010
Žižkovský JakubBohemiansObrana500010
Vitošek JanSlaviaÚtok52008
Vaňko AdamSlaviaObrana50008
Vavřina MatoušPragaObrana, Záloha420010
Krejčí JosefRakovníkZáloha400010
Stuna StanislavBohemiansÚtok400010
Homolka Jakub-Útok, Záloha30002
Trejbal JanRakovníkÚtok300010
Prokop MarekRakovníkZáloha300010
Hanzlík MatyášPragaÚtok30006
Soukup Vít-Záloha30008
Šesták KryštofLiticeObrana20008
Šedivý VojtěchPragaÚtok200010
Kovář JosefBohemiansZáloha200010
Janů VojtěchPraga(C), Obrana, Záloha20009
Valenta David-Obrana20008
Kilián VojtěchLiticeZáloha210010
Klaban JakubČesko chlapci U18Záloha20003
Bouška Jáchym-Útok21008
Šiška DominikRakovník BObrana100010
Jelínek PetrSlaviaObrana, Záloha10009
Branšovský TomášRakovníkObrana100010
Hurych MaximHostivařObrana10006
Lowinger Matěj-12008
Štěpánek Šimon-Útok, Záloha11006
Ostaš MatějRakovníkObrana10003
Barcal LukášLiticeObrana11006

Základní pravidla soutěže

Systém hry

Každý s každým dvoukolově

Technické zajištění

08.12.2019 Slavia Hala Kostelec nad Černými lesy
22.12.2019 Praga Hala Slavia
04.01.2020 Litice Hala Plzeň
01.02.2020 Hostivař Hala Chodov
09.02.2020 Rakovník Hala Kostelec nad Černými lesy

 

Týmy