Mladší žáci hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

Finále:

Mladší žáci - finále

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
12200120126
221016603
32002214-120
Praha:

Mladší žáci - Praha - hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
114130184246039
214102269244532
31483346252127
4146174841719
5145363438-418
61440103261-2912
71440102462-3812
81411121375-624
Čechy:

Mladší žáci - Venkov - hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1181701100237751
218141369244543
31890962491327
4188284548-326
51862102755-2820
61843113267-3515
71810171887-693

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Praha:

Mladší žáci Praha hala – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
1701 Pazlarová Tereza oficiální
1702 Pazlarová Tereza oficiální
1703 Pazlarová Tereza oficiální
1704 Pazlarová Tereza kontumace
1705 Pazlarová Tereza oficiální
1706 Pazlarová Tereza oficiální
1707 Pazlarová Tereza kontumace
1708 Pazlarová Tereza oficiální
1709 - -
1710 - -
1711 - -
1712 - -
1713 - -
1714 - -
1715 - -
1716 - -
1717 - oficiální
1718 - oficiální
1719 - oficiální
1720 - oficiální
1721 - oficiální
1722 - oficiální
1723 - oficiální
1724 - oficiální
1725 - oficiální
1726 - oficiální
1727 - oficiální
1728 - oficiální
1729 - oficiální
1730 - oficiální
1731 - oficiální
1732 - oficiální
1733 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1734 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1735 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1736 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1737 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1738 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1739 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1740 Lahoda Lukáš
Rozhodčí
oficiální
1741 - kontumace
1742 Vacek Roman
Vejvoda Vojtěch
oficiální
1743 Vacek Roman
Vejvoda Vojtěch
oficiální
1744 - kontumace
1745 Rozhodčí
Vacek Roman
oficiální
1746 Vacek Roman
Vejvoda Vojtěch
oficiální
1747 Rozhodčí
Vejvoda Vojtěch
oficiální
1748 Vacek Roman
Vejvoda Vojtěch
oficiální
1749 - oficiální
1750 - oficiální
1751 - oficiální
1752 - oficiální
1753 - oficiální
1754 - oficiální
1755 - oficiální
1756 Rozhodčí oficiální
22001580 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
22001581 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
22001582 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
Čechy:

Mladší žáci Venkov hala – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001388 Doležalová Veronika oficiální
21001399 Doležalová Veronika oficiální
21001403 Doležalová Veronika oficiální
21001395 Doležalová Veronika oficiální
21001405 Doležalová Veronika oficiální
21001380 Doležalová Veronika oficiální
21001385 Doležalová Veronika oficiální
21001389 Doležalová Veronika oficiální
21001392 Doležalová Veronika oficiální
21001391 Doležalová Veronika oficiální
21001393 Doležalová Veronika oficiální
21001384 Kordík Jakub oficiální
21001400 Kordík Jakub oficiální
21001401 Kordík Jakub oficiální
21001397 Kordík Jakub oficiální
21001409 Kordík Jakub oficiální
21001404 Kordík Jakub oficiální
21001387 Kordík Jakub Oficiální
21001407 Kordík Jakub oficiální
21001411 Kordík Jakub oficiální
21001396 Kordík Jakub kontumace
21001428 - Oficiální
21001416 Ležal Lukáš
Répal Jiří
oficiální
21001431 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001383 - Oficiální
21001435 Novotný Miroslav
Soukup Václav
oficiální
21001408 - Oficiální
21001419 Kantoříková Klára oficiální
21001423 Ležal Lukáš
Répal Jiří
oficiální
21001413 Ležal Lukáš
Répal Jiří
oficiální
21001415 Hráská Pavlína
Novotný Miroslav
oficiální
21001417 - oficiální
21001432 Kantoříková Klára oficiální
21001424 Kantoříková Klára oficiální
21001421 Kantoříková Klára oficiální
21001437 Kantoříková Klára oficiální
21001425 Kantoříková Klára oficiální
21001420 Kantoříková Klára oficiální
21001440 Ležal Lukáš
Répal Jiří
oficiální
21001455 Kantoříková Klára oficiální
21001457 Kantoříková Klára oficiální
21001456 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001439 Novotný Miroslav
Soukup Václav
oficiální
21001433 Répal Jiří
Soukup Václav
oficiální
21001451 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001459 - Oficiální
21001453 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001443 - oficiální
21001447 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001441 Hráská Pavlína
Novotný Miroslav
oficiální
21001436 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001379 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001461 - Kontumace
21001429 - Oficiální
21001452 - Kontumace
21001444 - Oficiální
21001445 Répal Jiří
Soukup Václav
oficiální
21001412 - Oficiální
21001427 - Kontumace
21001381 - Oficiální
21001449 - Oficiální
21001448 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001460 - Oficiální

Tabulka střelců

Mladší žáci hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyTgoalsZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Dašková SabinaRakovníkObrana, Útok303000029
2Šesták DominikLitice(C)272700018
3Hrazdíra RichardKbelyÚtok242400016
4Vocciante EdoardoLitice222200013
5Kučerová KarolínaRakovníkÚtok222200016
6Vojtek Aleš jr.PresidentObrana, Útok, Brankář222200012
7Holík MatějHradecÚtok212100014
8Šmejkal JakubHradecÚtok202000013
9Míka DavidLitice191900011
10Kantoříková MagdalénaRakovníkObrana, Útok181800028
11Soukup JanLitice171700012
12Kaska ŠimonHradecÚtok161610016
13Cohen DavidPraga151500012
14Holubec MatyášHostivařÚtok141400013
15Jakubská ZuzanaRakovník131300018
16Kaska ŠtěpánHradecÚtok131311016
17Boháč RadimKbelyObrana, Záloha131300015
18Kokoška JáchymLitice121200014
19Samec JanBolevecÚtok121200014
20Veverka FilipMnichovice11110008
21Doležal MichalLitice111100016
22Očenášek PetrBohemians(C), Obrana111111011
23Soukup DušanMnichoviceÚtok10100006
24Bornová EliškaRakovníkObrana, Útok9900018
25Brunner LukášKbelyÚtok9900011
26Skála LukášBolevecÚtok990008
27Bažant JakubHradecÚtok9900010
28Lauer DominikKbelyÚtok9900010
29Burda MatějLitice7700010
30Frank TobiasKadaňÚtok7700014
31Němec JiříKadaňÚtok7700015
32Dokulilová EmaLitice7700011
33Vávrová AnetaRakovníkObrana7700015
34Weintritt TomášKbelyZáloha7700015
35Divišová AdélaHostivař7700013
36Mareš PetrPraga6600013
37Kropáček ŠimonLitice660007
38Polanský BedřichLitice6610014
39Kilian RadekKadaňObrana6600016
40Suchomel JakubHostivařÚtok6600014
41Martin PodlešákHradecÚtok6600011
42Posejpal MartinHradecObrana6600014
43Matějka JakubKbelyZáloha6600011
44Hurdzan JanLitice5500017
45Brandtl AntonínBolevecÚtok5500010
46Daňsová KristýnaLitice(C)5500010
47Zajícová AdrianaRakovníkÚtok5500028
48Michálek JanHostivařÚtok5500013
49Šubrt AdamMnichovice440005
50Bortl DavidBohemiansÚtok440008
51Hornofová ElenRakovníkÚtok4400028
52Brada Martin ml.Litice440008
53Beránek TomášBohemiansÚtok, Záloha440007
54Krycner DavidBolevecObrana4400014
55Vlášek ViktorPresident4400010
56Přibylová NelaRakovník3300027
57Kroupa Ondřej-3300012
58Ďurišová AnnaRakovník3300028
59Čtrnáctý AdamKadaňÚtok3300012
60Vohlídka MatoušPresidentÚtok330009
61Brandejs Jan-Útok3300010
62Bára Matouš-220002
63Burkart Lukáš-220003
64Očenášek MartinBohemiansObrana220007
65Šulc JakubMnichovice220002
66Hebr ŠtěpánHradec220004
67Paterson MadelinePraga2200013
68Kuhn SebastianHradecBrankář2200013
69Pekárek Jiří-Útok, Záloha220006
70Strnad MatějPresidentBrankář2200013
71Vítek JanHostivař220008
72Rímský DanielKadaňBrankář1100014
73Príbelský MatyášKadaňÚtok1100012
74Skala Jakub-Obrana1100010
75Venta VojtěchKbely110002
76Martinovský Pavel-Útok110008
77Stejskal OndřejMnichovice110009
78Pavlík ŠtěpánKadaňObrana1100014
79Ších AntonínMnichovice110007
80Bartoňová SáraLitice1100013
81Borský VojtěchBohemiansÚtok, Záloha1100010
82Laštovička Marek-110004
83Vaňkát Jaroslav-1100015
84Kašpar Timur-Útok110002
85Vilímek AntonínMnichovice1100010
86Špalek AntonínLitice110004
87Laštovička JakubLitice110005
88Mudrová Kateřina-Útok1100010
89Obermajer MatyášLitice1100013
90Bradáčová LauraRakovníkObrana1100027
91Kindl Tomáš-Útok, Záloha110008
92Pecka JakubMnichovice110007
93Strejc David-1100013
94Jirgl Alex-Obrana110004
95Zajíčková MarieBolevecÚtok1100010
96Kovařík JanLitice1100010
97Dušek Viktor-Útok1100014
98Pražák ŠimonHradec110006
99Vavřichová AméliePragaObrana110002
100Bláhová Viktorie AnnaHostivař1100011
101Souček JakubBohemiansObrana110006
102Albók FilipBohemiansZáloha110008
103Večeřa ŠtěpánKbely(C), Obrana1100015
104Horáček LukášPresidentÚtok110006
105Víšek DanielHostivařÚtok110007
106Kofroň FilipSlaviaÚtok110006

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

Rozpis halových soutěží PSPH 2021-2022

Play off
19.2. 2022 Zelený Pruh (2×20 min)1. Praha 1 CH – Praha 2 CH 09:002. Praha 1 D – Praha 2 D 10:003. Praha 1 CH – Čechy CH 11:004. Praha 1 D – Čechy D 12:005. Praha 2 CH – Čechy CH 13:006. Praha 2 D – Čechy D 14:00
Týmy