Pořadí |
Kalendář |
Střelci |
Pravidla |
Vítěz
SK Slavia Praha
Finálové zápasy
Finále:
Finále dorostenky 2022-2023
Datum | Domácí | Výsledky | Hosté | Místo zápasu | Den zápasu | Rozhodčí | Stav zápasu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavia | 10 - 3 | Rakovník | HC 1957 Kadaň | Finále |
Fousková Lenka Holek Tomáš |
oficiální | |
Mnichovice | 0 - 2 | Bohemians | HC 1957 Kadaň | o 3.místo |
Krýsl Michal Mack Jiří |
oficiální |
Tabulka pořadí
Nadstavba 5.-7.místo:Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook
Kalendář zápasů
Nadstavba:Dorostenky finalfour 2022-2023
Dorostenky 2022-2023
Tabulka střelců
Dorostenky 2022-2023
Pořadí | Hráč | Tým | Pozice | Góly | Zelená | Žlutá | Červená | Zápasy |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nová Lucie | Útok | 27 | 1 | 0 | 0 | 15 | |
2 | Nová Linda | Útok | 16 | 2 | 0 | 0 | 13 | |
3 | Spilková Kateřina | Obrana, Útok | 15 | 0 | 0 | 0 | 14 | |
4 | Nováková Zuzana | - | Útok | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 |
5 | Hradilová Nela | - | Obrana | 14 | 2 | 0 | 0 | 11 |
6 | Fousková Eliška | Útok | 14 | 1 | 0 | 0 | 15 | |
7 | Minaříková Kamila | Útok, Záloha | 12 | 2 | 1 | 0 | 14 | |
8 | Jindráková Anna | Obrana, Záloha | 9 | 1 | 0 | 0 | 14 | |
9 | Eykma Dominique | - | Útok | 9 | 0 | 0 | 0 | 15 |
10 | Holá Pavla | - | Útok | 9 | 1 | 0 | 0 | 10 |
11 | Přibíková Sára | Obrana, Záloha | 6 | 1 | 0 | 0 | 15 | |
12 | Krausová Magdalena | - | Útok | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 |
13 | Sedláková Nikola | 6 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||
14 | Rutová Vendula | Záloha | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | |
15 | Kordulová Alžběta | Útok, Záloha | 5 | 0 | 0 | 0 | 12 | |
16 | Nedvědová Linda | Obrana, Záloha | 5 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
17 | Šimková Anna | Obrana | 5 | 1 | 1 | 0 | 10 | |
18 | Kantoříková Klára | - | Útok, Záloha | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 |
19 | Dašková Sabina | - | Útok, Záloha | 4 | 0 | 1 | 0 | 9 |
20 | Kvasničková Nela | Obrana, Záloha | 4 | 2 | 1 | 0 | 14 | |
21 | Uhrová Adéla | Obrana | 4 | 2 | 0 | 0 | 12 | |
22 | Duchková Jana | Obrana | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | |
23 | Pažitková Veronika | Obrana, Záloha | 4 | 1 | 0 | 0 | 15 | |
24 | Veverková Valérie | Záloha | 4 | 2 | 0 | 0 | 13 | |
25 | Dobrá Adéla | (C), Záloha | 3 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
26 | Šašková Simona | Obrana, Záloha | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | |
27 | Ďurišová Karolína | Záloha | 3 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
28 | Hánová Nina | Útok | 3 | 2 | 0 | 0 | 13 | |
29 | Matějovská Marie | Útok | 3 | 2 | 0 | 0 | 14 | |
30 | Ležalová Lenka | Útok, Záloha | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | |
31 | Fuxová Anna | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | |
32 | Wesolowská Sophie | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||
33 | Mudrová Pavlína | Obrana | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
34 | Kordulová Anežka | Útok, Záloha | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |
35 | Bauersfeldová Angela | Útok, Záloha | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | |
36 | Horešovská Kateřina | Záloha | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | |
37 | Frídlová Lucie | Obrana, Záloha | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | |
38 | Kudibalová Tereza | Útok, Záloha | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | |
39 | Byars Aneta | - | Obrana | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 |
40 | Paterson Eliška | Záloha | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | |
41 | Šrachtová Eliška | Záloha | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | |
42 | Mudrová Anna | Obrana | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 | |
43 | Hábová Eliška | - | Útok | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 |
44 | Šretterová Marie | - | Obrana | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 |
45 | Bendová Tereza | - | Obrana, Útok | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 |
46 | Bártlová Tereza | Obrana | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | |
47 | Vitošková Anna | Útok, Záloha | 1 | 2 | 0 | 0 | 15 | |
48 | Kozlová Taťána | - | Obrana | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 |
49 | Staňková Alžběta | - | Útok | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 |
50 | Pazlarová Kristýna | Útok | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | |
51 | Svatošová Kamila | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
52 | Jindráková Eliška | Útok | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | |
53 | Engelová Justýna | Útok, Záloha | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |
54 | Rebcová Karolína | Záloha | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 |
Základní pravidla soutěže
TERMÍNY NADSTAVEB
Play-off
Semifinále: 31.5., 4.6.
Finále: 10.6.
O 3.místo: 10.6.
Nadstavba: 28.5., 31.5., 4.6.