HC 1972 Rakovník : TJ Plzeň Litice

Výsledky

Extraliga ženy
2021-2022


HC 1972 Rakovník
TJ Plzeň Litice



7

-



0

Final Score


Details

Datum Čas Liga Sezóna Číslo zápasu Celkový čas Stav zápasu
9. 10. 2021 13:00 Extraliga ženy 2021-2022 21000133 60' oficiální

Místo zápasu

HC 1972 Rakovník

nábř. T. G. Masaryka 2694, Rakovník II, 269 01 Rakovník, Česko

Výsledky

Tým 1. poločas 2. poločas Zápas Výsledek
Rakovník 0 7 7 Vítěz
Litice 0 0 0 Poražený

Rakovník

# Hráč Pozice Góly Zelená Žlutá Červená
24 Bašová Kateřina Obrana 1 (46') 0 0 0
2 Daňková Iva (Hudečková) Útok 2 (49', 33') 0 0 0
17 Jeriová Alena Obrana 0 0 0 0
15 Kolářová (Holubová) Lucie Záloha 0 0 0 0
5 Křikavová Markéta (C), Obrana 0 0 0 0
8 Mánková Barbora (Polcarová) Obrana 0 0 0 0
4 Matoušková Tereza (Kotálová) Útok 1 (30') 0 0 0
14 Ohnemichlová Tereza Záloha 0 0 0 0
9 Přibíková Veronika Útok 1 (39') 0 0 0
16 Somolová Tereza Obrana 0 0 0 0
19 Stehlíková Michaela Záloha 0 0 0 0
3 Tománková Veronika (Matoušková) Obrana 1 (38') 0 0 0
20 Vorlová Anna Útok 1 (53') 0 0 0
33 Wittmannová Petra Brankář 0 0 0 0
  Celkem   7 0 0 0

Realizační tým

Litice

# Hráč Pozice Góly Zelená Žlutá Červená
72 Augustinová Nicole Obrana 0 0 0 0
86 Brejchová Daniela Útok 0 0 0 0
48 Bystřická Karolína Obrana 0 0 0 0
5 Cislerová Magdalena Záloha 0 0 0 0
8 Dolívková Lucie Útok 0 0 0 0
82 Duchková Jana Obrana 0 0 0 0
62 Duchková Lucie Obrana 0 0 0 0
19 Jelenová Adéla Útok 0 0 0 0
40 Lhotáková Alice Záloha 0 0 0 0
50 Linková Anna Brankář 0 0 0 0
20 Rutová Vendula Záloha 0 0 0 0
10 Tušlová Adéla (C), Útok 0 0 0 0
23 Vyletová Denisa Záloha 0 0 0 0
  Celkem   0 0 0 0

Realizační tým

Rozhodčí

  • Rozhodčí
    Kordík Jakub
    Pravda Josef

Game Timeline

Start

Start
4. Matoušková Tereza (Kotálová)
30'
2. Daňková Iva (Hudečková)
33'
3. Tománková Veronika (Matoušková)
38'
14. Přibíková Veronika
39'
24. Bašová Kateřina
46'
2. Daňková Iva (Hudečková)
49'
20. Vorlová Anna
53'
Konec

Report

 

Karty a vyloučení

# Hráč Tým Karta Minuta Přestupek Délka trestu

Zranění hráči

# Hráč Tým Minuta Druh zranění

Poznámky

Přibíková Klára
Seemann Martin
Hošek Petr
Kordík Jakub
Pravda Josef
Křikavová Markéta
Tušlová Adéla
Týmy