1. liga muži 2020-2021

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

TJ Plzeň Litice

Tabulka pořadí

1. liga muži 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
154102011913
253111616010
35302151239
45203251966
551041423-93
651041019-93

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

1. liga muži 2020-2021

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
402 Répal Jiří
Trávník Jiří
oficielní
403 Pivko Michal
Rozhodčí
oficielní utkání
406 Jaroš Filip
Troníček Petr
oficielní
404 Koryťák Jakub
Pravda Josef
oficiální
407 Hupcej Jaroslav
Répal Jiří
oficiální
409 Jaroš Filip
Pravda Josef
oficiální
410 Kondrát Jakub
Koryťák Jakub
oficiální
411 Korbel Václav
Kordík Jakub
-
414 Pravda Josef
Rozhodčí
-
413 Jaroš Filip
Koryťák Jakub
oficiální
416 Kondrát Jakub
Koryťák Jakub
oficielní
417 Korbel Václav
Kordík Jakub
oficiální
418 Répal Jiří
Rozhodčí
oficiální
420 Holek Tomáš
Pivko Michal
-
421 Ostaš Josef
Répal Jiří
oficiální

Tabulka střelců

1. liga muži 2020-2021

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Tomeš DenisČesko muži80004
2Sochor Radovan-Útok60004
3Procházka PetrRakovník BÚtok60005
4Řehák VáclavPresidentÚtok, Záloha50005
5Kroupa TomášSlaviaÚtok, Záloha50001
6Lehejček Jan-Útok40004
7Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha40005
8Kudlič JosefLiticeZáloha30005
9Kos Otto-Záloha20004
10Vaniš JaroslavPresidentÚtok20002
11Trávník MarekPresidentObrana, Útok, Záloha20003
12Dolejš JanLiticeÚtok, Záloha20004
13Běžel Jaroslav-Útok20003
14Lalík ŠtěpánČesko muži U21Záloha20005
15Vychron David-Záloha20004
16Bodnár KryštofKadaňÚtok20005
17Gerlický Eduard-Útok, Záloha20001
18Rychetník JakubPresidentZáloha20005
19Šiška DominikRakovníkObrana20005
20Zuna ČeněkČesko mužiÚtok20001
21Šedivý VojtěchPresidentÚtok20005
22Seemann MartinČesko mužiZáloha20001
23Trejbal JanRakovník BÚtok20002
24Kožich LukášSlaviaÚtok, Záloha20005
25Haken Tomáš-Útok20004
26Kraus JaroslavHostivař20001
27Polívka Filip-Útok20003
28Rampír JosefSlavia B10004
29Růžička LadislavBolevec10002
30Setunský PetrBolevec10005
31Jílek OndřejRakovník BÚtok, Záloha10004
32Shamal DavidKadaňÚtok10003
33Chroust Jiří-Útok, Záloha10005
34Skála DanielRakovníkZáloha10001
35Vavřina MatoušČesko chlapci U18Obrana, Záloha10003
36Sedláček JosefBolevecBrankář10005
37Lomský JiříPresident10005
38Rebec JanBolevec10005
39Petruš Petr-Útok10003
40Karafiát MatějČesko chlapci U18Útok10001
41Hraba PavelČesko mužiBrankář10005
42Kordík Jakub-Útok, Záloha10005
43Griebl JakubČesko mužiZáloha10002
44Přenosil Martin-Záloha10004
45Koryťák TomášLiticeObrana10004
46Jelínek Petr-Obrana, Záloha10005
47Heger PatrikLiticeZáloha10004
48Jelínek MartinSlaviaObrana, Záloha10005

Základní pravidla soutěže

 

Týmy