Dorostenci hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

Dorostenci hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1760153272618
2750245271815
3750252371515
4750246311515
5740352331912
672053454-206
771061855-373
870071450-360

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenci hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001518 Jaroš Filip
Větrovský Petr
oficiální
21001519 Kordík Jakub oficiální
21001521 Kordík Jakub oficiální
21001520 Jaroš Filip
Větrovský Petr
oficiální
21001523 Krýsl Michal
Smekal Lukáš
oficiální
21001525 Krýsl Michal
Smekal Lukáš
oficiální
21001524 Troníček Petr
Větrovský Aleš
oficiální
21001522 Troníček Petr
Větrovský Aleš
oficiální
21001527 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001529 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001526 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21001528 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21001532 Krýsl Michal
Větrovský Aleš
oficiální
21001530 Krýsl Michal
Mack Jiří
oficiální
21001531 Krýsl Michal
Mack Jiří
oficiální
21001533 Krýsl Michal
Mack Jiří
oficiální
21001534 Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
21001535 Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
21001537 Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
21001538 Holek Tomáš
Větrovský Petr
oficiální
21001541 Jaroš Filip
Kordík Jakub
oficiální
21001539 Jaroš Filip
Kordík Jakub
oficiální
21001540 Holek Tomáš
Jaroš Filip
oficiální
21001536 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001543 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001545 Jaroš Filip
Větrovský Petr
oficiální
21001544 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001542 Jaroš Filip
Větrovský Petr
oficiální

Tabulka střelců

Dorostenci hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Homolka JakubLiticeÚtok, Záloha21000
2Trnka JosefMnichovice15100
3Ostaš MatějRakovníkObrana14000
4Toms JosefSlavia(C), Útok, Záloha13000
5Šesták KryštofLiticeObrana12000
6Holík AdamMnichovice11200
7Lupač JonášPresidentZáloha11000
8Janů VojtěchPresident(C), Obrana, Záloha11210
9Karafiát MatějRakovníkÚtok10100
10Hanzlík MatyášPragaÚtok9100
11Ležal LukášKadaňZáloha8110
12Pfleger AlešMnichovice8000
13Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha8000
14Dvořáček Ondřej-Obrana, Útok, Záloha7110
15Šedivý VojtěchPresidentÚtok7100
16Otčenášek FilipBohemiansZáloha7200
17Hofman LukášLiticeObrana7100
18Vavřina MatoušPresidentObrana, Záloha6020
19Novotný LukášPresidentObrana, Záloha6010
20Papírek VojtěchHostivařZáloha6200
21Zedník RichardBohemiansObrana6000
22Stibor LukášBohemiansZáloha6100
23Purkart DominikLiticeZáloha6010
24Troníček VojtěchPresidentObrana, Záloha5200
25Slavíček JanMnichovice5000
26Mušinský MarekSlaviaÚtok, Záloha5000
27Kačírek FilipLiticeÚtok, Záloha5010
28Beran PatrikLiticeObrana5000
29Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha4000
30Kutílek JiříRakovníkÚtok4000
31Kindl PetrSlaviaÚtok, Záloha4000
32Bursík DenisPragaZáloha4100
33Vitošek JanSlaviaObrana, Útok, Záloha4000
34Levý ŠimonLiticeÚtok, Záloha4000
35Mareš Samuel-3200
36Smiatek DavidHostivařObrana3210
37Pacourek ŠimonMnichoviceBrankář3100
38Ohnemichl VojtěchRakovníkObrana, Útok3320
39Barcal LukášLiticeObrana3000
40Rambousek MarekPresidentÚtok, Záloha2000
41Šmíd Štěpán-Obrana, Záloha2000
42Žižkovský JakubBohemiansObrana2000
43Rubiš ProkopMnichovice2100
44Štěpánek ŠimonMnichoviceÚtok, Záloha2000
45Tykal TomášMnichovice2000
46Průša MatyášHostivařZáloha2000
47Lachout DavidČesko chlapci U18Záloha2000
48Petschat MichaelSlaviaÚtok, Záloha2100
49Březina DavidLiticeÚtok2000
50Smekal LukášBohemiansBrankář2100
51Baran VojtěchMnichovice1000
52Bartoš MichaelPresidentÚtok, Záloha1000
53Born LukášRakovníkObrana1000
54Šiška DominikRakovník BObrana1000
55Skořepa JakubHostivařObrana1300
56Pešek LukášRakovník BObrana, Brankář, Záloha1100
57Zedník JindřichČesko chlapci U18Brankář1100
58Jarolím RomanSlaviaObrana, Útok, Záloha1000
59Svoboda MatějLiticeObrana1000
60Batík MaxLiticeÚtok, Záloha1100
61Valenta Tomáš (LIT)-Útok1100
62Hofman MatějLiticeÚtok, Záloha1100
63Malát AdamLiticeÚtok, Záloha1300

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

 

Soupisky – TJ Plzeň Litice A, B

Týmy