Dorostenky 2020-2021

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC Slavia Praha

Tabulka pořadí

Dorostenky 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166002181318
26411146813
3640230121812
463121310310
562041013-36
66105622-163
76006528-230

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenky 2020-2021

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
303 Holek Tomáš
Šanková Lucie
-
302 Fousková Lenka
Kavanová Daniela
oficielní
301 Ostaš Josef
Rozhodčí
oficielní
304 Holek Tomáš
Rozhodčí
oficiální
306 Rozhodčí
Větrovský Petr
oficielní
305 Jaroš Filip
Kopřivová Veronika
-
308 Kavanová Daniela
Střihavková Lucie
-
307 Gerlický Eduard
Vrkoč Jaroslav
oficiální
309 Hupcej Jaroslav
Pazlarová Tereza
oficiální
311 Ostaš Josef
Piardi Francesco
oficiální
310 Pazlarová Tereza
Větrovský Aleš
oficiální
314 Kavanová Daniela
Piardi Francesco
-
315 Šanková Lucie
Střihavková Lucie
oficiální
317 Kopřivová Veronika
Ostaš Josef
oficiální
318 Gerlický Eduard
Vrkoč Jaroslav
oficiální
316 Fousková Lenka
Větrovský Aleš
oficiální
312 Babická Helena
Holek Tomáš
-
313 Hupcej Jaroslav
Répal Jiří
oficiální
319 Babická Helena
Holek Tomáš
-
321 Jaroš Filip
Šanková Lucie
-
320 Fousková Lenka
Pažitka Vojtěch
oficiální

Tabulka střelců

Dorostenky 2020-2021

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Semrádová ZuzanaPraga(C), Útok, Záloha120006
2Topinková KateřinaPragaObrana40006
3Kordulová AlžbětaHostivařÚtok, Záloha40006
4Přibíková VeronikaČesko dívky U18Útok, Záloha40006
5Horčičková KateřinaPragaÚtok41006
6Halamová MonikaHostivařObrana30006
7Tlamsová NelaPragaObrana30006
8Nová LucieSlaviaÚtok30005
9Nová LindaSlaviaÚtok31005
10Jirkovská MagdalénaRakovníkÚtok20006
11Bašová KarolínaRakovníkObrana, Útok, Záloha20006
12Kamila Kopecka fotoKopecká KamilaBohemiansÚtok, Záloha21005
13Fousková EliškaMnichoviceÚtok20006
14Jeriová AlenaČesko dívky U18Obrana20005
15Hájková NatálieČesko dívky U18Útok, Záloha21102
16Štěrbová AnnaPragaZáloha20006
17Svobodová VeronikaBohemiansÚtok20004
18Bystřická KarolínaLiticeObrana20006
19Bendová TerezaPragaObrana, Útok10004
20Cislerová MagdalenaLiticeZáloha10006
21Havelková DominikaJičínÚtok10005
22Kordulová AnežkaHostivařÚtok, Záloha10004
23Bauersfeldová AngelaMnichoviceÚtok, Záloha10006
24Vitošková AnnaHradecÚtok, Záloha10006
25Horešovská KateřinaSlaviaZáloha10006
26Putová DenisaRakovníkObrana10006
27Šašková SimonaHostivařZáloha10006
28Kudibalová TerezaMnichoviceÚtok, Záloha10006
29Ostatnická EvaPragaÚtok10005
30Hradilová NelaRakovníkObrana, Útok11004
31Šimková AnnaSlaviaObrana10005
32Spilková KateřinaBohemiansObrana10006
33Al – Amelová ApolenaPragaObrana, Záloha11006
34Klementová MichaelaLiticeÚtok10005
35Štefanová AnnaPragaÚtok11005
36Přibíková SáraRakovníkObrana, Útok10005
37Danešová NikolaHradec(C), Obrana, Útok, Záloha10006

Základní pravidla soutěže

 

Týmy