2. liga muži hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC Bohemians Praha B

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

o pořadí 5.-7. místo:

2. liga muži hala 2019-2020 o pořadí

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
143013712259
24301221849
34004837-290
Základní část:

2. liga muži hala 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1651054183616
265013227515
3631237251210
462132741-147
562043034-46
660061947-280

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

2. liga muži hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
501 Pravda Josef
Větrovský Petr
Oficiální
502 Mack Jiří
Větrovský Petr
kontumace
503 Mack Jiří
Pravda Josef
Oficiální
504 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
505 Pravda Josef
Větrovský Petr
Oficiální
506 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
507 Pravda Josef
Rozhodčí
Oficiální
508 Mack Jiří
Rozhodčí
Oficiální
509 Pravda Josef
Rozhodčí
Oficiální
510 Pravda Josef
Rozhodčí
Oficiální
511 Mack Jiří
Pravda Josef
Oficiální
512 Mack Jiří
Rozhodčí
Oficiální
513 Mack Jiří
Pravda Josef
Oficiální
514 Pravda Josef
Rozhodčí
Oficiální
515 - Oficiální
516 - Oficiální
517 - Oficiální
518 - Oficiální
519 - Oficiální
520 - Oficiální
521 - Oficiální
524 - Semifinále
523 - Semifinále
526 - Oficiální
525 - o 3. místo
527 - Oficiální
522 - Finále
528 - Oficiální

Tabulka střelců

2. liga muži hala 2019-2020

HráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
Kulička JiříČesko muži U21Útok301106
Vodrážka MartinBolevec200008
Griebl JakubČesko mužiZáloha200008
Podskalský Václav ml.Kadaň180008
Rybáček Tomáš-Obrana100105
Stibor LukášBohemiansZáloha90008
Mařík RomanBohemians B92006
Kožich Lukáš-Útok, Záloha90008
Vaníček JakubPragaÚtok80106
Trejbal JosefČesko mužiZáloha80002
Otčenášek FilipBohemiansZáloha70008
Chudý JakubHradecZáloha60006
Soukup Vít-Záloha60002
Fiala PetrBolevec50004
Michl VítHradecObrana51107
Kulička LukášHradecÚtok51008
Mejsnar Michal-50008
Zeman MartinBohemians50104
Lukeš DanielBolevec50006
Kučera Filip-Záloha41006
Šiška DominikRakovník BObrana40005
Beneš JakubRakovníkÚtok40106
Prokop MarekRakovník BZáloha40105
Peřinka Aleš-30004
Bursík DenisČesko chlapci U18Záloha30004
Branšovský TomášČesko chlapci U18Obrana30003
Jelínek Petr-Obrana, Záloha30006
Gross Marco-Obrana30004
Jílek OndřejRakovník BÚtok, Záloha30008
Krejčí JosefČesko chlapci U18Záloha30005
Ešpandr JiříPragaÚtok30006
Janeček MichalPragaObrana20004
Ťopek Vilém-Záloha20002
Stuna StanislavBohemiansÚtok20008
Rebec JanBolevec20008
Opelka MarcelRakovníkÚtok20006
Franc Jiří – duplicitaZ_Sklad duplicitních hráčůObrana, Záloha20002
Huptych Jiří ml.Slavia B20004
Havlůj Martin-20005
Hlavatý Václav-20006
Zajíc VojtěchBolevecObrana20008
Vitošek Jan-Útok21004
Hanzlík MatyášPragaÚtok10008
Franc JiříHradecObrana, Záloha10002
Levý Daniel-Obrana10004
Lahoda LukášPragaÚtok10002
Vaňko Adam-Obrana10002
Skála DanielRakovníkZáloha10002
Růžek MarcelKbelyÚtok10008
Pospíšil PavelBolevec10004
Mareš JakubBolevec11004
Mack JiříPragaObrana10004
Motejl TomášPragaÚtok10006

Základní pravidla soutěže

Systém hry

každý s každým jednokolově v základní části

play off
semifinále 1 – 4, 2 – 3 po základní části jedenkrát
finále:
vítězové semifinále o první místo
poražení o 3.místo

nadstavba
družstva na 5 – 7. místě každý s každým jedenkrát
výsledky stejných soupeřů ze základní části se započítávají

Technické zajištění

07.12.2019 Praga Hala Kostelec nad Černými lesy
12.01.2020 Hradec Hala Hradec Králové
02.02.2020 Kbely Hala Kostelec nad Černými lesy
16.02.2020 Slavia B Hala Slavia

 

Týmy