Starší žáci 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Tabulka pořadí

Skupina D (o vítězství):

Starší žáci D – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11081181245725
21070349292021
3105144134716
4104152638-1213
5103163948-910
6101091679-633
Skupina E (o pořadí):

Starší žáci E – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11081153173625
21061353332019
31053253322118
41052341241717
5101182361-384
6100281470-562
Skupina A:

Starší žáci A – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166004414318
262221317-48
36213231497
46015452-481
Skupina B:

Starší žáci B – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166002461818
264022662012
362041525-106
46006836-280
Skupina C:

Starší žáci C – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166002842418
264021871112
361141119-84
46015128-271

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina D (o vitězství):

Starší žáci D – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000807 - oficiální
21000806 Doležalová Veronika oficiální
21000808 Fousková Lenka oficiální
21000810 - oficiální
21000811 Doležalová Veronika oficiální
21000809 - oficiální
21000813 Slavíček Josef oficiální
21000814 - oficiální
21000812 Přibíková Veronika oficiální
21000815 Řehák Václav oficiální
21000817 - oficiální
21000816 - oficiální
21000820 - oficiální
21000821 Řehák Václav oficiální
21000822 - oficiální
21000823 - oficiální
21000819 - oficiální
21000818 - oficiální
21000824 - oficiální
21000826 Beneš Jakub
Jahoda Tomáš
oficiální
21000829 - oficiální
21000828 Gerlický Eduard
Vrkoč Jaroslav
oficiální
21000827 Troníček Petr oficiální
21000831 - oficiální
21000832 - oficiální
21000825 - oficiální
21000830 Větrovský Aleš oficiální
21000833 Toth Alexandr oficiální
21000835 Koryťák Jakub oficiální
21000834 Beneš Jakub
Jílek Ondřej
oficiální
Skupina E (o pořadí):

Starší žáci E – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000837 - oficiální
21000838 Kavanová Daniela oficiální
21000851 Répal Jiří
Soukup Václav
oficiální
21000839 Novotný Miroslav
Soukup Václav
oficiální
21000841 Podzimek Daniel
Vodička Marek
oficiální
21000844 - oficiální
21000842 - oficiální
21000859 - oficiální
21000843 - oficiální
21000847 Škarda Alex oficiální
21000846 Šmídová Štěpánka oficiální
21000852 - oficiální
21000836 Rozhodčí
Vodička Marek
oficiální
21000853 - oficiální
21000848 - oficiální
21000861 - oficiální
21000854 - oficiální
21000840 - oficiální
21000856 - oficiální
21000855 - oficiální
21000857 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000858 - oficiální
21000862 - oficiální
21000845 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000860 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000849 - oficiální
21000863 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21000864 Škarda Alex oficiální
21000865 Podzimek Daniel
Vodička Marek
oficiální
21000850 Podzimek Daniel
Vodička Marek
oficiální
Skupina A:

Starší žáci A 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000279 - Oficiální
21000280 Jahoda Tomáš Oficiální
21000281 Jahoda Tomáš Oficiální
21000282 - Oficiální
21000283 Čecháková Barbora
Vojtěšek Petr
oficiální
21000284 Čecháková Barbora
Vojtěšek Petr
oficiální
21000285 - oficiální
21000286 - oficiální
21000287 Doležalová Veronika oficiální
21000288 Doležalová Veronika oficiální
21000289 Doležalová Veronika oficiální
21000290 Doležalová Veronika oficiální
Skupina B: Skupina C:

Tabulka střelců

Starší žáci 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Ambrož JanObrana, Brankář2100019
2Toms FrantišekÚtok, Záloha1920019
3Vacek RomanZáloha1911025
4Růžek Jan-Útok1710021
5Vejvoda Vojtěch Vendelín1600029
6Steklý OndřejÚtok1300016
7Višňák MichalÚtok1210029
8Houška MartinÚtok, Záloha1200025
9Mašek Jan(C)1100013
10Pešek DanielObrana, Záloha1010014
11Kaska Štěpán800028
12Soukup DušanÚtok, Záloha800023
13Svoboda JanÚtok80008
14Stoklas Petr-Obrana, Útok, Záloha810025
15Chadima Petr70007
16Eim DanielÚtok600015
17Grebeniuc Maxim-Obrana, Útok500026
18Stránský ZdeněkBrankář500026
19Vohlídka MatoušÚtok500016
20Železník OldřichÚtok500014
21Kaska Šimon410027
22Škrip Jakub-40009
23Míka ŠtěpánÚtok, Záloha400015
24Poslední ŠimonÚtok40000
25Bažant Jakub300015
26Kudibal Jakub-(C)30007
27Vodička RadimÚtok, Brankář301024
28Kraus JáchymÚtok300012
29Novotný JakubBrankář300023
30Chládek Fabián300012
31Dvořák Dan20005
32Šupík NicolasZáloha200013
33Kutílek JiříÚtok200025
34Kraus Jaroslav ml.Obrana200012
35Čása David-20006
36Vilímek VáclavObrana200021
37Šmejkal Jakub20007
38Švarný Vojtěch-200020
39Kožich Štěpán-Obrana, Útok200017
40Pavlík MatějÚtok, Záloha20002
41Žemlička JaroslavÚtok200015
42Stačina VojtěchÚtok20003
43Brožková Elena10004
44Havelková BarboraObrana, Brankář100015
45Cohen David-10008
46Melichar Kristián-Útok, Záloha100015
47Stejskal Patrik-10008
48Kindl Tomáš-Útok, Záloha10001
49Skála Lukáš-Útok100010
50Čerych PatrikÚtok100015
51Moravec Matěj-100014
52Janďourek LeošObrana10007
53Kunc Denis-Útok100012
54Holík Matěj10008
55Šrámek FilipÚtok100016
56Boháč RadimObrana, Záloha10005
57Holý Robin-100012
58Mareš Štěpán100013
59Horčička MatyášÚtok11006
60Drobný MichalZáloha11007
61Stacho Petr-100020
62Ševčík VáclavObrana100025
63Hájek ŠimonÚtok100014
64Roshko Michal-Obrana10005
65Vohlídka ŠimonÚtok100016
66Felt Viktor-Brankář100023
67Kamínek AdamÚtok100015
68Bártl DavidObrana, Útok10009
69Fiala Jakub-Obrana10001
70Mareš MatějÚtok10004
71Janovský LukášObrana10009
72Šabacký Tomáš-Útok10003
73Šimek Vojtěch-Obrana10006
74Hrazdíra RichardÚtok10001
75Boháč ViktorObrana141023

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy