Starší žáci hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC 1972 Rakovník

Tabulka pořadí

Skupina C (o vítězství):

Starší žáci hala C 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
154101914513
253111816210
353022815139
45221241778
551042232-103
65005623-170
Skupina D (o pořadí):

Starší žáci hala D 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1541020101013
2521215877
35104517-123
45005623-170
Skupina A:

Starší žáci hala A 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
154012451912
254011981112
35302257189
4530214959
55104737-303
65005730-230
Skupina B:

Starší žáci hala B 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1550040112915
254014994012
352031718-16
452032226-46
552031731-146
65005353-500

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina C (o vítězství):

Starší žáci hala C 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Stav zápasu
731 2A:2B Oficiální
732 1A:3B Oficiální
733 3A:1B Oficiální
734 1A:2A Oficiální
735 3B:1B Oficiální
736 2B:3A Oficiální
737 2A:3B Oficiální
738 1A:3A Oficiální
739 1B:2B Oficiální
740 1A:1B Oficiální
741 3B:2B Oficiální
742 2A:3A Oficiální
743 2B:1A Oficiální
744 1B:2A Oficiální
745 3A:3B Oficiální
Skupina D (o pořadí):

Starší žáci hala D 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Stav zápasu
746 4A:6B Oficiální
747 5A:5B Oficiální
748 6A:4B Oficiální
749 4A:5A Oficiální
750 6B:4B Oficiální
751 5B:6A Oficiální
752 5A:6B Oficiální
753 4A:6A Oficiální
754 4B:5B Oficiální
755 4A:4B Oficiální
756 6B:5B Oficiální
757 5A:6A Oficiální
758 5B:4A Oficiální
759 4B:5A Oficiální
760 6A:6B Oficiální
Skupina A:

Starší žáci A hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
701 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
702 Větrovský Petr Oficiální
703 Větrovský Petr Oficiální
704 Větrovský Petr Oficiální
705 Větrovský Petr Oficiální
706 Větrovský Petr Oficiální
707 Větrovský Petr Oficiální
708 Holek Tomáš
Pravda Josef
Oficiální
709 Větrovský Petr Oficiální
710 Pravda Josef Oficiální
711 Pravda Josef Oficiální
712 Holek Tomáš Oficiální
713 Kavanová Daniela
Větrovský Aleš
Oficiální
714 Kavanová Daniela
Soukup Michael
Oficiální
715 Soukup Michael
Větrovský Aleš
Oficiální
Skupina B:

Starší žáci B hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
716 Hupcej Jaroslav
Rozhodčí
Oficiální
717 Rozhodčí
Toth Alexandr
Oficiální
718 Hupcej Jaroslav
Rozhodčí
Oficiální
719 Toth Alexandr Oficiální
720 Hupcej Jaroslav Oficiální
721 Hupcej Jaroslav Oficiální
722 Toth Alexandr
Větrovský Aleš
Oficiální
723 Pravda Josef
Větrovský Aleš
Oficiální
724 Pravda Josef
Větrovský Aleš
Oficiální
725 Holek Tomáš
Pravda Josef
Oficiální
726 Holek Tomáš
Větrovský Aleš
Oficiální
727 Holek Tomáš
Větrovský Aleš
Oficiální
728 Kavanová Daniela
Větrovský Aleš
Oficiální
729 Kavanová Daniela
Soukup Michael
Oficiální
730 Soukup Michael
Větrovský Aleš
Oficiální

Tabulka střelců

Starší žáci hala 2019-2020

HráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
Mušinský MarekSlaviaÚtok1800010
Ohnemichl VojtěchRakovníkObrana, Útok1711010
Běžel Jaroslav ml.KadaňÚtok900010
Šimek JindřichLiticeÚtok80008
Kazílek AlešKbelyZáloha800010
Šmíd ŠtěpánSlaviaObrana, Útok, Záloha710010
Slavíček JanMnichovice500010
Kovář DominikBudějovice50006
Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha50003
Větrovec VojtěchKbelyObrana, Záloha40004
Tran Quang Vu RadekRakovníkÚtok, Záloha400010
Janů VojtěchPraga(C), Obrana, Záloha400010
Mladý TadeášHostivařZáloha400010
Tykal TomášMnichovice400010
Kučera JakubHradecObrana40009
Tůma JáchymKbelyObrana40004
Hála JakubBudějovice40006
Born LukášRakovníkObrana30008
Macek AndrejSlaviaÚtok30007
Jiroušek FilipMnichovice B300010
Hofman Matěj-Útok, Záloha31004
Fiala JiříPresidentÚtok, Záloha30003
Kubiš TomášKadaň30007
Holík AdamMnichovice30008
Hána Matyáš-(C)300010
Jirkovská MagdalénaRakovníkÚtok20003
Králík JakubKadaňObrana200010
Kudibal JakubMnichovice(C)20007
Královec VáclavLiticeÚtok, Záloha20001
Vondrová TerezaBudějovice20006
Štěrbová Marie-Útok, Záloha20008
Bartoš MichaelPresidentÚtok, Záloha21003
Hadrbolec JakubPraga20006
Štěrbová Anna-Útok20008
Barcal VítLitice BZáloha10008
Stráda TomášBudějovice100010
Králík Michal-Obrana100010
Bezpalec MatějHostivařÚtok10008
Mencák Aleš-Útok100010
Martiš LukášMnichovice B10008
Jarolím RomanSlaviaObrana, Útok10006
Jílek RichardRakovníkÚtok10006
Lupač AntonínKbelyObrana10008

Základní pravidla soutěže

Systém hry

v základní části dvě skupiny A, B – ve skupinách každý s každým jednokolově
v nadstavbové části C, D každý s každým jednokolově
do skupiny C postupují družstva, která se v základní skupině umístila na 1. – 3. místě
do skupiny D postupují družstva, která se v základní skupině umístila na 4. – 6. místě
body ze základní skupiny se nezapočítávají

Technické zajištění

Skupina A
01.12.2019 Mnichovice Hala Zelený pruh
14.12.2019 Budějovice Hala Chodov
12.01.2020 President Hala Zelený pruh
Skupina B
07.12.2019 Kadaň Hala Kadaň
14.12.2019 Hostivař Hala Chodov
12.01.2020 Rakovník Hala Zelený pruh
Skupina C
12.1.2020 President Hala Zelený pruh
26.1.2020 Hradec Hala Hradec
2.2.2020 Slavia Hala Chodov
Skupina D
12.1.2020 Mnichovice B Hala Zelený pruh
26.1.2020 Hradec Hala Hradec
2.2.2020 Kbely Hala Chodov

 

 

Týmy