Starší žáci hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

Skupina D o vítězství

Starší žáci E Hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1550069254415
2540148301812
35302363249
451132032-124
551041542-273
650142047-271
Skupina E o pořadí:

Starší žáci D Hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1431035152010
24211302377
34202232126
44202232306
540041140-290
Skupina A:

Starší žáci A hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13300389299
232011318-56
331021022-123
43003618-120
Skupina B:

Starší žáci B hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13210209117
232102010107
33102201463
43003734-270
Skupina C:

Starší žáci C hala – 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
12200251246
22101811-33
32002122-210

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Skupina D (o vitězství):

Starší žáci E hala – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001548 Podzimek Daniel
Walter Theodor
oficiální
21001546 Podzimek Daniel
Walter Theodor
oficiální
21001547 Rozhodčí
Šmídová Štěpánka
oficiální
21001550 Kačmařík Jiří
Rozhodčí
oficiální
21001551 Rozhodčí
Větrovský Petr
oficiální
21001549 Rozhodčí
Větrovský Petr
oficiální
21001553 Janeček Michal
Rozhodčí
oficiální
21001554 Kordík Jakub
Répal Jiří
oficiální
21001552 Kordík Jakub
Répal Jiří
oficiální
21001557 Řehák Václav
Troníček Petr
oficiální
21001556 Řehák Václav
Troníček Petr
oficiální
21001555 Řehák Václav
Rozhodčí
Kontumace
21001558 Holek Tomáš
Kordík Jakub
oficiální
21001559 Kordík Jakub
Troníček Petr
oficiální
21001560 Kordík Jakub
Pravda Josef
oficiální
Skupina E (o pořadí):

Starší žáci D hala – 2021-2022

Základní skupiny:

Starší žáci A hala – 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001144 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001150 Répal Jiří
Toth Alexandr
oficiální
21001157 Novotný Miroslav
Toth Alexandr
oficiální
21001145 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
21001151 Rozhodčí
Toth Alexandr
oficiální
21001147 Rozhodčí
Větrovský Aleš
oficiální
21001153 Rozhodčí
Větrovský Aleš
oficiální
21001159 Rozhodčí
Větrovský Aleš
Oficiální
21001146 Rozhodčí
Větrovský Aleš
oficiální
21001152 Větrovský Aleš kontumace
21001155 Mack Jiří
Rozhodčí
oficiální
21001149 Chládek Tobiáš
Kožešníková Lucie
oficiální
21001161 Rozhodčí oficiální
21001154 Řehák Václav
Rozhodčí
oficiální
21001148 Řehák Václav
Rozhodčí
oficiální

Tabulka střelců

Starší žáci hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Mušinský MarekSlaviaÚtok, Záloha35100
2Rambousek MarekPresidentÚtok, Záloha28100
3Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha24100
4František TomsSlaviaÚtok, Záloha21100
5Šteiner AdamHostivařObrana21000
6Ohnemichl VojtěchRakovníkObrana, Útok19000
7Hofman MatějLiticeÚtok, Záloha16000
8Urban LukášPraga15000
9Běžel Jaroslav ml.KadaňÚtok15000
10Šmíd ŠtěpánSlaviaObrana, Záloha14100
11Ambrož JanKbelyBrankář14000
12Martiš LukášMnichovice11310
13Vacek RomanHradec(C), Útok, Záloha11110
14Baxa JáchymBolevec9000
15Jarolím RomanSlaviaObrana, Útok, Záloha9000
16Macek AndrejSlaviaÚtok, Záloha9000
17Chadima PetrPraga8000
18Veverka TomášMnichovice8100
19Slavíček JanMnichovice8000
20Plachý LukášSlaviaÚtok, Záloha8000
21Zimla FilipLiticeObrana8000
22Bartoš MichaelPresidentÚtok, Záloha7100
23Born LukášRakovníkObrana6000
24Šrámek FilipPresidentÚtok6000
25Větrovec VojtěchKbelyObrana, Záloha6100
26Kutílek JiříRakovníkÚtok5000
27Králík JakubKadaňObrana5000
28Firbach TadeášMnichovice(C)5100
29Vejvoda Vojtěch VendelínHradecÚtok5000
30Rapl AdamPraga4000
31Veverka FilipMnichovice4000
32Grebeniuk MaximSlaviaObrana, Útok4010
33Fikrle AntonínKbelyÚtok4000
34Buršík FilipMnichovice4200
35Svoboda JanHostivař4100
36Kaska ŠtěpánHradecÚtok4000
37Královec VáclavLiticeÚtok, Záloha4000
38Mašek JanPraga(C)3000
39Jílek JáchymRakovníkÚtok3000
40Jiroušek FilipMnichovice3000
41Soukup Dušan-Útok3000
42Čumrik BarnabášMnichovice3000
43Králík MichalKadaňObrana3110
44Moravec MatějBolevec3000
45Šupík NicolasKadaňObrana, Útok3000
46Tramba VojtěchBolevec3000
47Ševčík VáclavPresidentObrana3000
48Kohák JakubHostivařÚtok, Záloha3200
49Železník OldřichPresidentÚtok3000
50Štěrbová MarieKadaňÚtok, Záloha2000
51Pleskač ViktorMnichovice2000
52Vilímek VáclavMnichovice2000
53Ziman MatějRakovník2000
54Oliberius VojtěchBolevec2000
55Višňák MichalHradecÚtok2000
56Kraus JáchymHostivařÚtok2000
57Stránský ZdeněkHradecObrana, Brankář2100
58Kamínek AdamHostivařÚtok2000
59Kazílek AlešKbelyZáloha2000
60Růžek JanKbelyÚtok2000
61Barcal VítLiticeZáloha2000
62Gerold Miroslav-Obrana2000
63Sebera TomášMnichovice1000
64Domasta JanKadaňObrana, Útok1100
65Beránek TobiasKadaňÚtok1000
66Pražáková TerezaHradecZáloha1000
67Skála LukášBolevecÚtok1100
68Kožich Štěpán-Obrana, Útok1000
69Kašpárek LukášPresidentObrana1000
70Štěrbová AnnaKadaňÚtok1000
71Dobrý Jakub-1000
72Ležalová LenkaKadaňÚtok1000
73Zörkler Lukáš-Obrana, Brankář1000
74Vohlídka MatoušPresidentÚtok1000
75Míka Štěpán-Útok, Záloha1000
76Holík MatějHradecÚtok1000
77Stoklas PetrSlaviaObrana, Útok, Záloha1000
78Mejsnar TomášKbelyObrana1000
79Vacek FrantišekHostivařÚtok1000
80Nágr DavidLiticeObrana1000
81Bažant DominikHradecZáloha1000
82Svoboda VojtěchLiticeObrana1000
83Chládek TobiášHradecBrankář, Záloha1110
84Boháč ViktorKbelyZáloha1000
85Dobeš Jiří-Obrana, Útok, Záloha1000
86Fabián ChládekHradecÚtok, Brankář1000
87Houška Martin-Útok, Záloha1000
88Hrazdíra OliverKbelyÚtok1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

Nasazení rozhodčích

Skupiny D o vítězství a E o pořadí.

18.12. Hradec Králové
  8.1. Kbely
15.1. Kbely a Chodov
22.1. Kostelec nad Černými lesy
29.1. Plzeň
Týmy