Starší žákyně 2023-2024

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

Starší žákyně 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11212008868236
21291270244628
3127143039-922
4125163743-616
5122282043-238
61220101150-396
7121381667-516

Starší žákyně 2023-2024

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
23003651 - oficiální
23003652 - oficiální
23003650 Minaříková Kamila
Šmídová Štěpánka
oficiální
23003657 Korbel Jiří oficiální
23003654 Vodenka Miroslav oficiální
23003656 Bašová Karolína
Kopřiva David
oficiální
23003649 Dudová Zuzana
Kopřiva David
oficiální
23003647 Filipovský Marek oficiální
23003648 - oficiální
23003666 Hynčík Tomáš
Vodička Marek
oficiální
23003668 Filipovský Marek oficiální
23003669 - oficiální
23003672 - oficiální
23003671 - oficiální
23003670 Bašová Karolína
Kopřiva David
oficiální
23003676 - oficiální
23003677 Korbel Jiří oficiální
23003675 Rozhodčí oficiální
23003678 Korbel Jiří oficiální
23003679 Bašová Karolína
Jílek Ondřej
oficiální
23003685 - oficiální
23003684 - oficiální
23003682 Chládek Tobiáš
Vacek Roman
oficiální
23003680 - oficiální
23003686 Harapesová Hana oficiální
23003689 Hrazdíra Oliver neoficiální
23003687 Jaroš Filip
Korbel Jiří
oficiální
23003691 Fousková Lenka oficiální
23003693 - oficiální
23003690 Chládek Tobiáš
Hynčík Tomáš
oficiální
23003696 - oficiální
23003694 - oficiální
23003700 Vodenka Miroslav oficiální
23003698 Chládek Tobiáš
Vacek Roman
oficiální
23003661 Kotrč Richard oficiální
23003659 - oficiální
23003658 Chládek Tobiáš
Stránský Zdeněk
neoficiální
23003699 Hrazdíra Oliver oficiální
23003697 Jahoda Tomáš
Trejbal Jan
oficiální
23003665 Babická Helena
Harapesová Hana
oficiální
23003662 Hrazdíra Oliver oficiální
23003663 Rozhodčí oficiální

Tabulka střelců

Starší žákyně 2023-2024

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Ostatnická EliškaÚtok28100
2Wesolowská Sophie22000
3Lojanová KarolínaÚtok16000
4Dobrá Adéla(C), Záloha14000
5Svatošová Kamila14000
6Pražáková TerezaZáloha12000
7Ležalová LenkaÚtok, Záloha12000
8Dašková VeronikaZáloha8000
9Fojtíková Aneta8000
10Šrachtová EliškaZáloha8000
11Dašková SabinaÚtok, Záloha6000
12Bornová EliškaObrana, Útok6000
13Kašková NatálieZáloha6000
14Hánová NinaÚtok5000
15Tomsová AnnaZáloha5100
16McLaughlin Emma5000
17Hubinková Nikol5000
18Kantoříková MagdalénaÚtok, Záloha4000
19Vavřichová AmélieObrana4100
20Dokulilová EmaZáloha4000
21Fuxová Anna4000
22Matějková Veronika4000
23Hrušková Anna4000
24Bubnová Nikol4000
25Jiroušková LucieÚtok4000
26Nádvorníková AdélaZáloha3000
27Uhrová Anna3000
28Hraníčková AnnaÚtok3000
29Šimková VandaÚtok3000
30Stöhrová Klára3000
31Šabacká Anika3000
32Bláhová Viktorie AnnaÚtok2000
33Poslušná GabrielaÚtok2000
34Drešerová AmálieÚtok2000
35Poslušná AdélaObrana2000
36Krausová Jolana2000
37Žítková ViktorieÚtok2000
38Křikavová NikolÚtok2000
39Štěpánková Apolena2000
40Večeřová BarboraÚtok2000
41Rebcová KarolínaZáloha2000
42Ambrožová Claudie2000
43Sádlová VeronikaÚtok2000
44Štefánová RosárieObrana2000
45Kožešníková DorotaObrana2000
46Šťastná SofieÚtok1000
47Klementová KamilaZáloha1000
48Machútová Isabela1100
49Karásková BarboraÚtok1000
50Jakubská ZuzanaÚtok1000
51Divišová Adéla1000
52Procházková Natálie1000
53Čermáková OlgaÚtok1000
54Bartoňová SáraZáloha1000
55Kreibichová BarboraObrana1000
56Paterson MadelineÚtok1000
57Babická CarolinZáloha1000
58Daňsová Kristýna(C), Obrana1200
59Fryčová JitkaObrana, Útok1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis-soutezi-2023-2024-pozemni-hokej

Doplněk č.1 k Rozpisu soutěží PH – 2023/2024

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy