Finále halové extraligy 2018/2019 – vzájemná bilance

Pojďme se podívat, jak se vyvíjela soutěž před posledními zápasy extraligy v halovém hokeji. Všechny týmy v lize spolu hráli vzájemně dvakrát. Proto již teď máme k dispozici vzájemnou bilanci ze sezóny 2018/2019.

Obhajovat tituly bude Slavia, jak muži, tak ženy. Více informací z minulé sezóny najdete zde.

Ženy:

Po základním kole extraligy ženskou část ovládla Slavia. Druhým týmem s 3bodovou ztrátou je Rakovník. Na třetím místě se umístily ženy z Hradce, následované Hostivaří.

Prvním nedělním semifinálovým zápasem bude souboj mezi Slavií a Hostivaří. Vzájemná bilance, dvakrát výhra žen z Edenu – 4:2 a 5:1.

V druhém semifinále se utká Rakovník s Hradcem. Vzájemná bilance nenaznačuje jasného favorita. První zápas skončil remízou 1:1, druhý zápas těsně vyhrál Rakovník 2:1.

Veškeré výsledky jsou zde.

 

Muži:

Tabulku vede Rakovník se šestibodovým náskokem před Slavií. Následují Litice, posledním postupujícím do semifinále se stal tým Bohemians.

Rakovník bude hrát semifinále s Bohemians – jejich vzájemná bilance: v prvním kole byla remíza 3:3, v kole druhém jasně vyhrál tým Rakovníku 6:2.

Druhými semifinalisty je Slavia s Liticemi. První zápas dopadl remízou 4:4, když se tyto týmy spolu utkaly podruhé, váhy se jasně přiklonily na stranu pražského týmu – výhra 6:2.

Veškeré výsledky jsou zde.

 

Jak ale všichni víme, je to „kulaté“, takže se může stát cokoli. Bilance, nebilance. Pojďte se sami osobně přesvědčit, jak boje dopadnou. Přijďte podpořit své favority – budou vás potřebovat.

 

Program 3.2.2019

ženské semifinále
10:00 SK Slavia Praha – HC Hostivař
11:15 HC 1972 Rakovník – HC Slavia Hradec Králové

mužské semifinále
12:30 HC 1972 Rakovník – HC Bohemians Praha
13:45 SK Slavia Praha – TJ Plzeň Litice

15:00 finále ženy
16:30 finále muži

Poté bude následovat slavnostní ceremoniál.

 

Lenka Jeřábková

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy