SK Slavia Praha B : SK Slavia Praha

Dorostenky hala
2023-2024


SK Slavia Praha B
SK Slavia Praha



2

-



5

Final Score


Details

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Celkový čas Stav zápasu
3. 12. 2023 11:00 Dorostenky hala 2023-2024 23004606 60' oficiální

Místo zápasu

Hala TJ Sokol Kbely


Výsledky

Tým Výsledek
Slavia B Poražený
Slavia Vítěz

Slavia B

# Hráč Pozice Góly Zelená Žlutá Červená
28 Ambrožová Claudie - 0 0 0 0
14 Fuxová Anna - 0 0 0 0
47 Harapesová Hana Brankář 0 0 0 0
13 Lásková Amalie - 1 (40') 1 (30') 1 (30') 0
61 Leiblová Karolína - 0 0 0 0
71 Schilders Ellie Útok 0 0 0 0
9 Škrdlantová Veronika - 0 0 0 0
15 Svatošová Kamila - 0 0 0 0
5 Uhrová Adéla (C), Obrana 1 (15') 0 0 0
21 Vacková Adéla Obrana 0 0 0 0
17 Wesolowská Sophie - 0 0 0 0
  Celkem   2 1 1 0

Realizační tým

  • Trenér/Trenér dorostenky/Trenér starší žáci/Trenér mladší žáci/Školní kroužek - trenér/Trenér/Šéftrenér: Jan Urbanec

Slavia

# Hráč Pozice Góly Zelená Žlutá Červená
18 Eykma Dominique Útok 1 (37') 0 0 0
GK Fričová Veronika Brankář 0 0 0 0
11 Horešovská Kateřina Záloha, (C) 0 0 0 0
4 Kvasničková Nela Obrana 0 0 0 0
36 Nová Linda Útok 2 (17', 12') 0 0 0
27 Nová Lucie Útok 2 (22', 1') 1 (20') 0 0
69 Nováková Zuzana Útok 0 0 0 0
19 Řeháková Karolína Obrana 0 1 (10') 0 0
  Celkem   5 2 0 0

Realizační tým

  • Trenér dorostenky/Trenér mladší žákyně/Kondiční trenér/Trenér/Asistent trenéra: Martin Capouch

Rozhodčí

  • Rozhodčí
    Fousková Lenka
    Kavanová Daniela

Game Timeline

Start

Start
27. Nová Lucie
1'
19. Řeháková Karolína
10'
36. Nová Linda
12'
5. Uhrová Adéla
15'
36. Nová Linda
17'
27. Nová Lucie
20'
27. Nová Lucie
22'
13. Lásková Amalie
30'
13. Lásková Amalie
30'
18. Eykma Dominique
37'
13. Lásková Amalie
40'
Konec

Report

Karty a vyloučení

# Hráč Tým Karta Minuta Přestupek Délka trestu
13 Lásková Amalie SK Slavia Praha B žlutá 30 Nastřelení hole 2
13 Lásková Amalie SK Slavia Praha B zelená 30 1
27 Nová Lucie SK Slavia Praha zelená 20 1
19 Řeháková Karolína SK Slavia Praha zelená 10 1

Zranění hráči

# Hráč Tým Minuta Druh zranění

Poznámky

Jan Urbanec
Martin Capouch
Fousková Lenka
Kavanová Daniela
Uhrová Adéla
Horešovská Kateřina
Typ zápisu : OnLine
Zapisoval : Michal.Janecek

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy