Extraliga ženy 2020-2021

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

SK Slavia Praha

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga ženy 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
165012872115
265012882015
365011510515
46303812-49
56114813-54
66024419-152
76015426-221

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extra liga ženy 2020-2021

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
101 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
-
102 Kavanová Daniela
Pauer Tomáš
oficielní
103 Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
oficielní utkání
104 Hupcej Jaroslav
Kondrát Jakub
oficielní
105 Fousková Lenka
Kavanová Daniela
oficielní
106 Krýsl Michal
Piardi Francesco
oficielní
108 Fousková Lenka
Kavanová Daniela
oficielní
107 Šmídová Štěpánka
Větrovský Petr
oficielní
112 Jaroš Filip
Kavanová Daniela
Odloženo neregulérní hřiště
110 Korbel Václav
Kordík Jakub
oficiální
114 Fousková Lenka
Větrovský Aleš
-
113 Kavanová Daniela
Piardi Francesco
oficiální
115 Krýsl Michal
Mejzlík Jakub
oficiální
116 Korbel Václav
Pravda Josef
oficiální
117 Ostaš Josef
Šmídová Štěpánka
oficiální
118 Piardi Francesco
Větrovský Petr
oficiální
111 Babická Helena
Holek Tomáš
-
109 Krýsl Michal
Toth Alexandr
Oficiálni
120 Babická Helena
Krýsl Michal
oficiální
119 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
-
121 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
122 Babická Helena
Pravda Josef
Semifinále
123 Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
Semifinále
125 Pivko Michal
Toth Alexandr
o 3. místo
124 Babická Helena
Holek Tomáš
Finále

Tabulka střelců

Extraliga ženy 2020-2021

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Hvězdová Klára (Hanzlová)RakovníkÚtok9145808
2Vorlová AnnaČeskoÚtok, Záloha937007
3Babická NikolČesko U21 ženy(C), Útok72108
4Horčičková KateřinaPragaÚtok71007
5Kučerová MichaelaSlaviaÚtok, Záloha61107
6Kolářová AnnaPragaObrana, Útok, Záloha51007
7Přibíková VeronikaČesko dívky U18Útok, Záloha50008
8Vudmasková (Kubů) MonikaPragaObrana, Záloha40003
9Šmídová Magdaléna-Útok30007
10Štěrbová AnnaPragaZáloha30004
11Pažitková Barbora-(C), Útok30007
12Průchová Klára-Útok, Záloha30006
13Duchková Lucie-Obrana, Záloha30006
14Daňková Iva (Hudečková)RakovníkÚtok, Záloha20004
15Brtvová LenkaHostivařÚtok21007
16Kopecká Kamila-Útok, Záloha20006
17Tůmová TerezaPragaÚtok, Záloha21006
18Ostatnická EvaPragaÚtok20005
19Holubová EliškaRakovníkÚtok, Záloha20005
20Pazlarová TerezaČesko U21 ženyÚtok20004
21Kudrnová Karolína-Útok20005
22Laciná KateřinaČeskoZáloha11003
23Ledvinová LucieSlaviaObrana, Záloha11006
24Topinková KateřinaČesko dívky U18Obrana11007
25Hanzlová KarolínaČesko U21 ženyÚtok11008
26Šanková LucieHostivařZáloha12005
27Hraníčková EliškaČesko dívky U18(C), Útok, Záloha10005
28Mánková Barbora (Polcarová)RakovníkÚtok, Záloha11007
29Balážová SofieČesko dívky U18Záloha11004
30Paterson (Kazdová) KarolínaPraga10005
31Lomská ZuzanaPragaÚtok10004
32Fousková EliškaČesko dívky U18Útok10007
33Mejzlíková TerezaČeskoObrana, Záloha11003
34Merxbauerová Ellen-Obrana, Záloha10008
35Ohnemichlová TerezaRakovníkObrana, Záloha10007
36Hlavatá (Košťálová) MonikaHostivař(C), Záloha11007
37Semrádová ZuzanaČesko dívky U18(C), Útok, Záloha10005
38Jeriová AlenaČesko dívky U18Obrana10007
39Stehlíková MichaelaČesko U21 ženyÚtok, Záloha10008
40Hrdličková AnnaPragaÚtok10007
41Kallauschová (Nyklová) PetraBohemiansÚtok, Záloha11006

Základní pravidla soutěže

 

Týmy